Przez dwa lata bił, gwałcił i więził żonę w piwnicy. Sprzedawał ją za 20 zł kolegom ze wsi

W Gdańsku ruszył proces w sprawie trzech mężczyzn oskarżonych o wielokrotne gwałty na kobiecie, która była więziona przez męża w piwnicy. Dramat rozgrywał się w kaszubskiej wiosce.

imgur.com

Polski Fritzl

Mariusz Sz. został skazany w ubiegłym roku na karę 25 lat pozbawienia wolności m.in. za znęcanie się nad swoją żoną w latach 2006-2010. Horror 33-latki rozpoczął się zaraz po ślubie. Jednak po urodzeniu dwójki dzieci, mężczyzna stał się jeszcze bardziej brutalny.

Więził kobietę w piwnicy, bił i gwałcił. Do jedzenia dawał jej jedynie suchy chleb z wodą i własnym nasieniem.

imgur.com

Pobierał opłaty za gwałty na żonie

Do tych bestialskich praktyk, w styczniu 2009 roku dołączyli również bracia oprawcy – Andrzej i Marian Sz. oraz ich kuzyn Tadeusz B. Mężczyźni nie pomogli kobiecie. Woleli skorzystać z oferty Mariusza, który przywiązywał żonę do haków, zakładał worek na głowę i pozwalał całej trójce robić z nią wszystko, na co mieli ochotę. Koszt takiej rozrywki wycenił na 20 zł od osoby…

imgur.com

Proces za zamkniętymi drzwiami

W grudniu ubiegłego roku do sądu trafił akt oskarżenia wobec trzech mężczyzn. Zarzuca się nim, nie tylko nie udzielenie pomocy więzionej kobiecie, ale dołączenie się do znęcania nad nią i wielokrotne gwałcenie. Wcześniej śledztwo było trzy razy umarzane!

Sąd Okręgowy w Gdańsku wyłączył jawność postępowania, a nawet utajnił odczytanie aktu oskarżenia.

imgur.com

Nie przyznają się do winy

Żaden z mężczyzn nie przyznał się do popełnienia zarzucanych im czynów.

Jednak grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Ostatkiem sił

Jak przyznała sędzina, okrutne zachowania Mariusza Sz. wobec rodziny zakończyły się dopiero 28 grudnia 2010 roku, gdy jego żona, „bojąc się o bezpieczeństwo swoich dzieci, zdołała wykrzesać z siebie tyle odwagi, by poprosić o pomoc matkę”.

Gdy młodsza córka skończyła rok, a starsza miała niewiele ponad 2 latka, mężczyzna uznał, że pomoc matki przy dzieciach nie jest już niezbędna.

W dodatku, starszą dziewczynkę zmuszał do odbywania stosunków oralnych, a także masturbował się w jej obecności ?

Źródło: regiony.tvp.pl | Fotografie: Imgur.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!