Owsianka wspomagająca odchudzanie – Nawet 2 kg w 7 dni. W końcu zaczniesz chudnąć

Przepis na odchudzającą owsiankę. Wprowadzając ją do menu zrzucanie wagi staje się bajecznie proste. Nawet 2 kg w dół w ciągu 7 dni!

W mediach aż huczy od coraz to nowszych diet cud i suplementów na odchudzanie. Liczymy, że dzięki nim osiągniemy szybkie rezultaty, a tymczasem te na prawdę skuteczne sposoby są na wyciągnięcie ręki.

Co byś powiedziała na o wiele tańsze rozwiązanie niż popularne tabletki odchudzające?

Tak, to jest możliwe. Dziś przedstawię Ci przepis na obłędnie pyszną, zdrową owsiankę. Właściwie będzie to kukurydzianka, ponieważ głównym składnikiem jest kasza kukurydziana.

Kasza to produkt niezwykle skuteczny, jeżeli chodzi o diety odchudzające.

Wprowadzając ją do codziennego menu dostarczamy do organizmu wiele witamin, cennych składników mineralnych, węglowodanów złożonych i mnóstwo błonnika. Spożywanie kasz znakomicie poprawia trawienie, syci na długi czas i zapobiega zaparciom.

Dieta oparta na kaszy kukurydzianej to zdecydowanie dobry wybór. Zjedzona na śniadanie kukurydzianka dostarczy Ci niezbędnych witamin i minerałów, a także sprawi, że będziesz syta przez kilka godzin. Szybko zaczniesz tracić na wadze, a nie będziesz odczuwać uporczywego głodu.

Kasza kukurydziana jest bardzo odżywcza, a zawarty w niej błonnik pełni istotną rolę w oczyszczaniu jelit.

Metabolizm jest mocno podkręcony, a Ty tracisz na wadze jeszcze po czasie zakończenia  diety. Pozytywnie wpływa na cholesterol obniżając go do prawidłowych wartości.

W 100 g porcji owsianki kukurydzianej jest bardzo mało kcal, bo 81. Jednak, jeżeli chodzi o indeks glikemiczny to jest on dość wysoki – 70, dlatego zaleca się stosowanie diety nie dłużej niż przez 4 dni. Zwracaj uwagę na to, aby posiłki były małe i dostarczaj organizmowi odpowiedniej ilości wody.

Przepis na owsiankę kukurydzianą

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!