Niewiarygodne znaki zodiaku: Z tymi kobietami nie możesz być niczego pewien

Czasami oczywiście zdarza się, że nie możesz dotrzymać danej obietnicy. Istnieją jednak ludzie, którzy nie dotrzymują żadnej ze swoich obietnic i są niezwykle niesolidni. Horoskop ma pewien wpływ na tę mało pozytywną cechę. Które kobiety należą do najmniej godnych zaufania?

Panna (23.8. – 22.9.)

Kobiety urodzone w znaku Panny często borykają się z ustalaniem granic i są tak drobiazgowe, że często przesadzają do skrajności. W rezultacie żonglują wieloma piłkami naraz, a ostatecznie wszystkie spadają na ziemię.

Zamiast przyznać, że chcą dać radę wszystkiemu i zabierają sobie zbyt wiele, stają się zrzędliwe, rozdrażnione i uparte. Panny generalnie mają problemy z terminami zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Planowanie czegokolwiek z Pannami wymaga dużej cierpliwości.

Lew (23.7. – 22.8.)

Kobiety urodzone w znaku Lwa są niestabilne i skupiają swoją uwagę wyłącznie na sobie. Możesz być pewny, że pojawią się na jakiejś imprezie lub wydarzeniu, gdzie mogą „zaświecić”. To jest jedyna pewność, jaką masz.

Kobiety w Lwie nie zmusisz do bycia niezawodnymi, dotrzymywania umów czy przychodzenia na czas. Dodatkowo pomogą ci tylko wtedy, gdy od nich także spłynie odrobina blasku. Często tracą wielu przyjaciół i zostają same ze sobą. Ale to wcale im nie przeszkadza.

Nie możesz polegać na kobietach w Lwie, dla nich liczy się tylko i wyłącznie własne dobro. Źródło: Profimedia

Strzelec (23.11. – 21.12.)

Kobiety urodzone w znaku Strzelca są tak samo nieodpowiedzialne, przelotne i dzikie jak ich męscy odpowiednicy. Ten przygodowy znak ucieka jako pierwszy, gdy napotyka trudności. Brakuje im samodyscypliny i odpowiedzialności, są trochę oderwane od rzeczywistości i często zapominają o tym, co mają zrobić danego dnia. Należą do skrajnie niesolidnych znaków.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby spokojnie płyną przez swoje życie i biada temu, kto chciałby je przeszkadzać jakimiś obowiązkami. Te kobiety oddają się własnym marzeniom, zapominając o wszystkich i o wszystkim. Nie jest to dlatego, że nie interesują ich ludzie wokół, po prostu funkcjonują w swoim fantastycznym świecie i w rzeczywistości są dość niesolidne. Jeśli umawiasz się na coś z Rybą, nie zapomnij przypomnieć jej o tym kilka razy wcześniej.

Bliźnięta (22.5. – 21.6.)

Bliźnięta są najmniej godnymi zaufania znakiem całego zodiaku. Mają zawsze dwie twarze, podczas gdy jedna wydaje się odpowiedzialna, druga nie ma nic wspólnego z niezawodnością. Ich życie to przede wszystkim zabawa, uwielbiają życie towarzyskie i często obiecują tyle, że za kilka minut nie pamiętają o większości tego, co powiedzieli. Absolutnie ich to nie martwi, zawsze znajdą jakieś wymówki. Te kobiety nie są złe, tylko trochę powierzchowne, więc lepiej zapomnij o jakiejkolwiek planowaniu z nimi.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!