Związek z samotną matką kończy się katastrofą. „To studnia, która nie ma dna”

Nawiązanie i utrzymanie relacji z kobietą, wychowującą samotnie dzieci nie jest proste. Wie o tym każdy mężczyzna, który choć raz spróbował. Jednym z takich panów jest chociażby Richard Cooper.

Ten samotny tata i coach trafił na czołówki mediów z całego świata po tym, jak głośno wyraził swoją opinię. Mężczyzna wyliczył, dlaczego związek z samotną matką to zawsze zły pomysł, który musi doprowadzić do katastrofy. Zobaczcie, co ma do powiedzenia ??

#1 Rozstanie boli dwa razy bardziej

Zdarza się, że nawet jeszcze mocniej, bo mają na to wpływ dzieci. Kiedy związek samotnej matki i jej partnera się rozpada, oczywistym jest, że ona zabiera ze sobą pociechy. A nie da się ukryć, że mężczyzna z biegiem czasu zaczyna je kochać równie mocno, co ona…

#2 Facet nigdy nie będzie jej priorytetem

W tego typu relacji mężczyzna zawsze będzie na drugim miejscu. To normalne, że kobieta stawia na piedestale swoje dzieci, które są przy niej zawsze, bez względu na sytuację.

#3 Świat kręci się wokół pociech

Każda matka chce, aby jej dzieci były szczęśliwe i czuły się kochane. Chce też, aby żyło się im jak najlepiej. Skupia się zatem na realizowaniu ich potrzeb, chęci i pragnień.

#4 Własne problemy

Samotne matki, od których odszedł partner miewają zaburzony obraz samej siebie. Jedne stają się zakompleksione i widać, że brakuje im pewności siebie. Podczas gdy drugie stają się wręcz zbyt pewne siebie…

#5 Dzieci chcą się pozbyć nowego „tatusia”

Bywa i tak, że dzieci z poprzedniego związku nie przepadają za nowym facetem mamy. Cały czas mają w głowach obraz swojej rodziny, kiedy był z nimi tata. Nie potrafią zaakceptować nowego członka. Zdarza się, że stosują nieczyste zagrania, szantaż emocjonalny czy intrygę. Wszystko to, by pozbyć się partnera mamy.

#6 Niełatwa przeszłość

Za kobietą wychowującą samotnie dzieci ciągnie się trudna przeszłość. Czasem ból i wspomnienia nie pozwalają jej w pełni otworzyć się i dopuścić do swojego serca kogoś nowego.

#7 Studnia bez dna

Richard uważa, że taki związek naprawdę sporo kosztuje. Wydatki pojawiają się nie tylko z chęci zaimponowania i sprawienia przyjemności kobiecie, ale również jej dzieciom.

#8 Cierpiętnica

Zdarza się, że samotne matki uważają się za skrzywdzone przez życie. Jak tłumaczą, kto zostawia kobietę samą z dziećmi?! Winę zwalają na byłego partnera. A jak wiemy, wina przeważnie leży po obu stronach. Nic nie dzieje się bez przyczyny.

#9 Nigdy nie uzna Cię za ojca swoich pociech

Choćby mężczyzna niewiadomo jak się starał, zawsze pozostanie tylko nowym facetem mamy. Szczególnie, kiedy dzieci wciąż mają kontakt z biologicznym tatą.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!