Rodzice katowali 9-miesięczna córeczkę. Dziewczynka nie żyje. Przebili jej nawet serduszko

Zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i wykorzystywania seksualnego usłyszeli rodzice 9-miesięcznej dziewczynki.

W piątek portal radiozet.pl otrzymał anonimową wiadomość o śmierci 9-miesięcznego dziecka. Zdaniem informatora, rodzice dziewczynki mieli zostać aresztowani. Szczegóły sprawy nie były jednak znane aż do dzisiaj.

9-miesięczna dziewczynka nie żyje

W piątek służby w Olecku otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym niemowlęciu w jednym z mieszkań w mieście. Na miejsce udał się patrol policji.

Służby ratunkowe zostały powiadomione, że w jednym z mieszkań na terenie Olecka znajduje się nieprzytomne, dziewięciomiesięczne dziecko, które nie oddycha – mówił Tomasz Markowski z policji w Olecku.

Szybko okazało się, że dziecko mogło zostać brutalnie pobite. Rodzice dziewczynki zostali zatrzymani, a zwłoki dziecka poddano sekcji zwłok.

Rodzice znęcali się nad córką

Okazało się, że zaledwie 9-miesięczne dziecko przeżyło prawdziwe piekło. Rodzice mieli długotrwale znęcać się nad córeczką.

Proces znęcania się był długotrwały. Z sekcji wynika, że dziecko zostało kilkukrotnie uderzone narzędziem twardokrawędzistym, m.in. w głowę i szyję. Dziecko miało zbite, uszkodzone serce, co było efektem uderzeń również w klatkę piersiową – powiedział portalowi gazeta.pl prokurator Ryszard Tomkiewicz.

Dziewczynka była czasowo odebrana rodzicom biologicznym i przebywała w rodzinie zastępczej. Sąd zdecydował jednak o jej powrocie do domu.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!