Niepokoiło go zachowanie żony. Gdy obejrzał nagranie z monitoringu, zadzwonił na policję

Konieczność wyboru przedszkola albo opiekunki spędza sen z powiek wielu rodziców. Wielu z nich zastanawia się, czy zostawiają dziecko pod odpowiednią opieką. Ostatecznie nie pozostaje im nic innego, niż wiara, że ich pociechami zajmują się profesjonaliści. Niestety, pewna amerykańska rodzina nie miała tyle szczęścia.

Polecana opiekunka

Desire LeBlanc pracuje w placówce wychowawczej. Dlatego, kiedy nadszedł czas, by po urlopie macierzyńskim wróciła do zawodu, wybraniu najlepszej opiekunki dla jej córeczki poświęciła szczególną uwagę.

Popytała wśród znajomych i ostatecznie znalazła idealne rozwiązanie. Postanowiła zostawić córkę pod opieką 28-letniej Christiny Williamson, która prowadzi przedszkole w swoim domu.

Opiekunka wydawała się bardzo rzetelna i kompetentna i miała świetne referencje, więc wszystko wydawało się być w porządku. Jednak niedługo się to zmieniło. Desire nie spodziewała się, że na jaw wyjdą przerażające nagrania.

Podejrzliwy mąż

Co ciekawe, sprawa ujrzała światło dzienne przez męża opiekunki. Jedna z 8-latek, którą zajmowała się jego żona, powiedziała coś, co zaniepokoiło mężczyznę. Dlatego postanowił założyć w domu kamery. Kiedy obejrzał nagrania, był przerażony i od razu poinformował policję.

Christina została nagrana podczas znęcania się nad dziećmi, którymi powinna się opiekować. Na wideo widać, jak 28-latka popycha i wrzeszczy na dzieci, trzyma je z twarzą przyciśniętą do dywanu, kiedy płaczą i wpycha im do ust materiałowe chusteczki, żeby były cicho.

Dodatkowo, okazało się, że kobieta wielokrotnie zostawiała 5 miesięcznego chłopca samego w domu.

Opiekunka została skazana na 5 lat więzienia. Na szczęście, według psychologów, u żadnego z pokrzywdzonych dzieci nie występują trwałe skutki przemocy, której doświadczyły.

Przerażające nagranie trafiło do sieci:

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!