13-letnia Zuzia zmarła. Przed śmiercią pożegnała się z mamą we wzruszający sposób

13-letnia Zuzia Stachowicz przegrała walkę z nowotworem. Dziewczynka dzielnie walczyła z chorobą połowę swojego życia.

Zuzia przed śmiercią pożegnała się ze swoją mamą Anną. Pani Anna podzieliła się szczegółami z ostatnich chwil ze swoją córeczką.

Przerażająca diagnoza

W styczniu 2013 roku lekarze wykryli u Zuzi guza złośliwego w jamie brzusznej.Dziewczynka przeszła kilka operacji i pojawiła się nadzieja, że córka Anny Stachowicz wyzdrowieje.

Nawrót choroby

Jednak dwa lata później choroba powróciła. Podjęto więc kolejną walkę o życie Zuzi.

Rozpoczęto zbiórkę pieniędzy na leczenie dzielnej dziewczynki. Niestety nie udało się jej uratować i 21 lutego 2019 roku odeszła z tego świata.

Ostatnie pożegnanie

Na profilu facebookowym mama Zuzi poinformowała o pogrzebie najukochańszej córeczki, który odbył się w ubiegły wtorek. Tłumy przyszły pożegnać uroczą 13-latkę. Polały się łzy.

Wzruszające szczegóły

Wczoraj pani Anna podziękowała wszystkim, którzy uczestniczyli w mszy żałobnej w Busku-Zdroju. Podzieliła się też szczegółami z ostatnich chwil życia Zuzi.

W ostatnich godzinach, kiedy cierpiała z bólu, puściła do mnie oczko, przesłała całusa, chwyciła za dłoń. I powiedziała: „kocham Cię mamusiu, nigdy Cię nie opuszczę”

Na zawsze w sercu i myślach

Kobieta przyznała, że jej córka zawsze zjednywała sobie ludzi. Otaczała się osobami, którzy pomagali i nieśli dobre słowo.

Ja Ciebie też bardzo kocham. Nikt i nic nie wypełni pustki w moim sercu, jaka po Tobie została. Chwile spędzone razem z Tobą na zawsze pozostaną w moim sercu i myślach.

Mama

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!