Naturalne sposoby na dolegliwości trzustki – polecane przez lekarzy. Ożyw trzustkę za 3 tygodnie

Dwudziesty pierwszy wiek kojarzyć się może z pośpiechem i brakiem czasu. I słusznie! Przez coraz szybszy tryb życia, większy nawał obowiązków brak nam czasu na odpoczynek, spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Co dopiero mówić o przygotowywaniu zdrowych posiłków? Fast food niestety zbyt często jest przez nas wybierany, przez co możemy nabawić się nieprzyjemnych dolegliwości. 

Czujesz czasami nieprzyjemny ból brzucha? Odczuwasz nudności? Niestety, to mogą być pierwsze oznaki nieprawidłowego funkcjonowania trzustki.

Nie trzeba się dziwić – przy regularnym spożywaniu fast foodów, nawet sporadycznego picia gazowanych napoi czy napoi energetyzujących, trzustka nie ma żadnych szans na prawidłowe działanie. Zaburzenia jej funkcjonowania prowadzą do problemów z trawieniem, a także obciążona jest wątroba i serce.

To wszystko może skutkować na przykład zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapalenia trzustki, wysokich gorączek i wymiotów. To bardzo przykra perspektywa, dlatego warto przeznaczyć parę minut na zadbanie o naszą trzustkę. 

Naturalne sposoby na problemy z trzustką

Sposób pierwszy

Składniki:

  • łyżka nieśmiertelnika
  • łyżka rumianku
  • 200 ml wrzącej wody

Proponuje pić ten wywar schłodzony. Odczekaj więc, aż nasz napar będzie o odpowiedniej konsystencji i wypij go. Najlepiej jest go spożywać dwa razy dziennie mniej więcej pół godziny przed posiłkiem.
Czas kuracji (przybliżony) – dwa tygodnie.

Sposób drugi

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!