Dziwiłam się kiedy moja ciocia w 2 tygodnie tak schudła. W końcu zdradziła sposób – dieta cytrynowa

Przybyło Ci kilka kilogramów? Twoja sylwetka nie jest zadowalająca i czujesz, że brakuje Ci witalności i witamin? Wypróbuj coś, o czym jeszcze nie słyszałaś! Dieta cytrynowa to z pewnością rozwiązanie dla Ciebie, które pozwoli na poprawę metabolizmu oraz oczyszczenie organizmu. To nie żaden cud – to cytryna i miód!

Bądź jak gwiazda Hollywood

Do diety cytrynowej przekonało się wiele znanych gwiazd, między innymi Heidi Klum czy też Jennifer Aniston. Za takim powodzeniem i sławą tej diety stoi jej prostota.

Oczyszczenie organizmu

Fenomenem tej diety jest fakt, że wcale nie opiera się na głodówce i piciu samej wody z cytryn. Oczywiście należy ograniczyć niezdrowe pokarmy, takich jak ciężkie przesmażone potrawy czy przetworzoną gotową żywność.

Najlepiej skupić się na naturalnych składnikach i to na ich bazie przygotowywać posiłki. Ważne jest również odpowiednie nawodnienie, np. woda, napary ziołowe czy naturalne lemoniady.

Dieta cytrynowa jest szczególnie polecana dla osób, które chcą oczyścić swój organizm z toksyn. Dodatkowo wspiera walkę z leczeniem kamicy nerkowej oraz osteoporozy. Z racji, że cytryna ma wysoką dawkę witaminy C, zaleca się stosowanie diety przede wszystkim w okresie jesienno-zimowym.

Przeznaczenie zdrowotne i właściwe

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!