Więziła 12-letniego syna przez rok w łazience. Kiedy go znaleziono, ważył zaledwie 15 kilogramów.

Matka powinna kochać swoje dzieci i opiekować się nimi. Jednak ta kobieta świadomie skrzywdziła swojego 12-letniego syna.

36-letnia Brandy K. Jaynes z Toquerville w stanie Utah zamknęła swojego 12-letniego syna w łazience na rok!

dzieckolazienka1
Źródło: metro.co.uk

Sytuacją zaniepokoił się ojciec dwunastolatka, gdyż już od ponad roku nie miał z nim żadnego kontaktu. Matka dziecka utrudniała mu widywanie się z synem. Mężczyzna w pewnym momencie nie wytrzymał i wtargnął do domu swojej byłej żony. Tam odkrył coś wstrząsającego – jego syn był zamknięty w łazience.

Stan dziecka był przerażający. Dwunastolatek ważył zaledwie 15 kilogramów, był wyczerpany i niedożywiony do tego stopnia, że nie mógł samodzielnie utrzymać się na nogach.

Porucznik David Crouse, który zajął się sprawą, powiedział reporterom: – Dziecko wyglądało, jakby było jednym z więźniów obozu koncentracyjnego z okresu II wojny światowej.

 

dzieckolazienka2Źródło: metro.co.uk

Podczas oględzin miejsca zdarzenia, policjanci odkryli, że na drzwiach łazienki znajdowały się dwa dodatkowe zamki, które zamykały pomieszczenie od zewnątrz. W łazience znaleziono kilka starych puszek po jedzeniu, brudny, stary koc oraz kamery. Przy pomocy tych ostatnich kobieta mogła doglądać chłopca z zewnątrz, używając aplikacji w telefonie. Wszystkie światła w pomieszczeniu były odłączone i zaklejone taśmą.

Według funkcjonariuszy, dziecko było zamknięte w łazience przez ponad rok. Lekarz, który zajął się chłopcem po przewiezieniu do szpitala, stwierdził, że nie widział tak drastycznego przypadku niedożywienia w całej swojej karierze.

Jaynes nie przyznaje się do winy. Kobieta twierdzi, że syn sam wchodził do łazienki, gdyż lubił spędzać tam czas. Ona natomiast zamykała pomieszczenie od zewnątrz tylko kiedy wychodziła z domu. W ten sposób miała dbać o jego bezpieczeństwo.

Źródło: opposingviews.com

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!