W Chinach nagrano duszę, która opuszcza ciało. Przerażające wideo

Choć nadal nie możemy mówić o namacalnych dowodach na to, że duchy istnieją, nie brakuje osób, które zarejestrowały dziwne zjawisko na filmach wideo. Ten film wydaje się szczególnie niepokojący, skoro można na nim dostrzec, że duch po śmierci kobiety opuszcza jej ciało. Czy może to być wystarczający dowód.

Serwis newsner.com podaje informację o wadze duszy. Przyjmuje się, że wynosi ona 21 gramów, właśnie tyle statystycznie tracą bowiem ludzkie ciała już po zgonie. O odłączeniu ducha od ciała w momencie śmierci mówi też wiele ksiąg i przekazów religijnych, choć często nie ma pomiędzy nimi żadnych innych związków.

Duch nagrany na wideo

Uchwycenie momentu, w którym dusza opuszcza ciało stało się możliwe w Chinach, pomogła przy tym zwykła szpitalna kamera. Serwis shared.com zwraca uwagę na to, że naukowcy nie potrafią wyjaśnić nagrania, doszukują się więc na nim przede wszystkim śladów oszustwa. Czy nie jest jednak tak, że jest to po prostu wygodniejsze podejście?

Na filmie zarejestrowano ostatnie chwile kobiety. Już po kilku minutach od jej śmierci można dostrzec na nim rozmazaną postać, która kieruje się ku górze tak, jakby wstała właśnie z łózka i rozpłynęła się w powietrzu.

Zobacz mrożący krew w żyłach film

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!