Szklanki do whisky szykują się na Sylwestra

Mocne trunki dobrej jakości smakowane w niewielkim gronie podkreślają wyjątkowość spotkania. Jeśli nie gustujesz w wielkich balach pod gołym niebem w rytmie popularnych piosenek, na Sylwestra wyjmujesz z szafki szklanki do whisky, przyrządzasz dwie lub trzy naprawdę dobre potrawy, coś wykwintnego na deser i dobierasz muzykę.

Niech to będą utwory, przy których obudzą się piękne wspomnienia wspólnych podróży, wieczorów czy wędrówek. Wasza ulubiona muzyka.

Szczególny wieczór, więc szklanki do whisky

Nie zapominasz o tym, żeby mieć gotowe kostki lodu, które wypełnią wasze szklanki do whisky. Planujesz sylwestrowy wieczór w najdrobniejszych szczegółach i masz pod ręką potrzebne naczynia, przekąski i napoje, aby móc maksymalnie skupić się na rozmowie.

Trochę głośniejsza muzyka tego dnia nie powinna przeszkadzać sąsiadom. Ktoś robi zdjęcie gotowych napełnionych alkoholem szklanek do whisky. Dobrze się składa, że masz takich przyjaciół, którzy podobnie jak ty nie szukają wrażeń na tłumnych balach. Wystarczacie sobie nawzajem, lubicie tę samą muzykę, nie potrzebujecie didżeja, żeby się naprawdę dobrze poczuć, zrelaksować i bawić razem. Wyśmienita whisky z lodem poprawia nastrój. Nikt nie niczego nie udaje. Jasne, że można pić z wodą, z colą, z czym kto lubi. Nie pić też można i jest dobrze.

Inne drinki w szklankach do whisky

A jeśli chcecie, w szklankach do whisky zróbcie sobie dowolne drinki. Bloody Mary będzie dobrze wyglądała i smakowała. Baileys na kostkach lodu także. Nie ma powodu, aby w szklankach do whisky nie zrobić żubrówki z sokiem jabłkowym – oldschoolowego drinka z lat dziewięćdziesiątych. Ponieważ mają grube dno i są dość niskie, ale mają dużą objętość, nadają się prawie do wszystkiego. Jedynie drinki z małą zawartością alkoholu mogą być w szklankach do whisky mniej praktyczne. Do nich potrzebujesz wysokich szklanek. Jeśli zaatakuje was jakiś rodzaj senności, zróbcie sobie cold brew coffee – w szklankach do whisky będzie idealnie.

Sylwestrowa domówka ze szklanką do whisky w roli głównej to propozycja dla bliskich przyjaciół. Łatwo przesadzić, kiedy czujesz się bezpiecznie, a whisky smakuje wyśmienicie. Miej pod ręką aplikację do zamówienia taksówek. Chyba że masz duży dom, rodzinę wysłałaś na narty i kupiłaś odpowiednią liczbę szczoteczek do zębów. I to jest Sylwester z opcją sleepover.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!