Wystarczą tylko te dwa składniki, aby Twoje stopy wyglądały idealnie. Nie sądziłam że to może być tak skuteczne.

Stopy to część naszego ciała, która jest przez nas bardzo obciążona. Szczególnie gdy pracujemy długo w pozycji stojącej, dużo chodzimy, a kolejnym minusem jest oczywiście brak odpowiedniej pielęgnacji. Wszystko to wynika z powodu braku czasu, a może braku chęci? 

Czym charakteryzują się zaniedbane stopy? Na pierwszy rzut wysuwają się popękane pięty, obtarcia, infekcje grzybicze czy też oparzenia.

Wiele osób wciąż żyje w dużym błędzie, by nasze stopy wyglądały idealnie nie potrzebujemy wiele czasu, a co ważne ogromnej sumy pieniędzy.  Czy chcesz pozbyć się nieefektywnego wyglądu Twoich stóp? Nieestetyczny wygląd to jedno, drugą stroną medalu oczywiście są problemy zdrowotne a także infekcje różnego pochodzenia. 

Składniki, które wyleczą Twoje stopy

Nie musisz wiele posiadać, wystarczą dwa składniki aspiryna i cytryna. Połączenie bardzo kontrowersyjne, jednak doskonale działające. Współpraca obu elementów sprawia, że znikają przebarwienia, znika stary naskórek.

Nie musisz się już więcej martwić o infekcje. Pozytywny efekt gwarantowany. Stopy są gładkie i wypielęgnowane. 

Prosty przepis, 5 aspirin, sok z jednej cytryny oraz pumeks. W moździerzu rozcieramy tabletki aspiryny na pył, jeśli nie posiadasz tego prymitywnego urządzenia, wystarczy widelec, kilka kropel kropel wody, by ułatwić sobie zadanie.

Do pokruszonych tabletek należy dodać sok z cytryny. Papka zbyt sucha? Rozwiązaniem jest dodanie większej ilości soku z cytryny, ewentualnie wody. 

Po umyciu nakładamy maseczkę na stopy, należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca, które są stwardniałe. Czas kuracji to 20 minut, po tym czasie należy opłukać stopy ciepłą wodą i potrzeć bardzo intensywnie stopy pumeksem. W końcowym etapie należy opłukać stopy i nałożyć krem nawilżający.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!