Wszystko, co trzeba wiedzieć o zodiakalnym Skorpionie. Ta charakterystyka może zaskoczyć…

Na życiowego partnera czy partnerkę warto wybrać Skorpiona! Może i ma trudny charakter, bywa zazdrosny i nie lubi mówić o uczuciach, ale ma bardzo rzadką cechę – dąży do stałego i trwałego związku. Potrafi być romantyczny na swój sposób, jest wierny i oddany.

Skorpionów po prostu nie da się oszukać! Nawet najbardziej zakochany Skorpion pozostaje realistą i widzi więcej niż inni ludzie, świetnie wyczuwa intencje i czyta między wierszami. Ostrzegają innych przed złymi zamiarami nieuczciwych ludzi, nie boją się mówić prawdy. To praktyczni realiści, co w życiu bardzo się przydaje.

Kolejną ich cechą jest wielka ambicja. Skorpiony wytrwale dążą do wyznaczonego celu, nie boją się ciężkiej pracy. Jeśli wiedzą, że za wysiłek czeka ich wymarzona nagroda, nie narzekają i robią swoje.

Nie jest przypadkiem, że wiele osób, które odniosły życiowy sukces, to Skorpiony: Bill Gates, Pablo Picasso, Leonardo DiCaprio, Julia Roberts. Skorpiony zawsze uparcie dążą do celu i rozwijają swoje pasje.

Mają też wyjątkową intuicję… Uważnie słuchają swojego wewnętrznego głosu i zazwyczaj dobrze na tym wychodzą. Nie robią nic wbrew sobie.Nie ma sensu rozmawiać o pieniądzach ze Skorpionem.

To temat tabu i prywatna sprawa, ile zarabia i na co wydaje. Warto przy tym wspomnieć, że zazwyczaj rozsądnie wydaje pieniądze i nie jest rozrzutny, chyba że…

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!