Rzuciła faceta po ich pierwszym stosunku. „W czasie gry wstępnej popełnił niewybaczalny błąd”

Co jest podstawą udanego związku? Z całą pewnością większość ludzi odpowie, że wzajemny szacunek, zaufanie i wspólne cele. Jednak specjaliści zaznaczają, że równie istotne jest życie intymne partnerów. Jeśli w tych sprawach potrzeby dwójki ludzi kompletnie się rozmijają, najprawdopodobniej nie ma co liczyć na udany związek.

Kompatybilność w łóżku

O tym jak istotne w związku są kwestie intymne, przekonała się Nilufer Atik z Londynu. W rozmowie z jedną z brytyjskich gazet opowiedziała o swojej nieudanej nocy z byłym chłopakiem. Związek rozpadł się właśnie przez seks. Jej partner zrobił coś, co zaszokowało wiele osób.

Dziwna gra wstępna

Swoją opowieść dla magazynu „The Sun” zaczęła od opisania bardzo dziwnej gry wstępnej. Na początku było całkiem normalnie:

Zrzuciliśmy z siebie piżamy i wtedy mnie pocałował. Pomyślałam, że jest w tym naprawdę dobry. Przejechałam dłonią wzdłuż jego torsu i zatrzymałam się na bokserkach. Chciałam go mieć tu i teraz

Wiemy, że w kontekście seksu, określenie „normalne” jest dość szerokie, bo ilu ludzi, tyle preferencji, ale chyba zgodzicie się, że to, co partner zrobił później, było bardzo dziwne.

Mężczyzna najpierw polizał ramię Nilufer, a później w ten sam sposób potraktował jej łokieć i zaczął ssać kciuka. Dziewczyna była zdezorientowana tym, co się właśnie wydarzyło. Jednak kiedy eks zajął się jej piersiami, pomyślała, że wszystko zmierza raczej w dobrym kierunku.

Rozmiar to nie problem

Niestety okazało się, że nic bardziej mylnego. Partner chwycił uszy dziewczyny i zaczął je mocno masować. Potem Nilufer zorientowała się, że mężczyzna mawyjątkowo małe przyrodzenie. Według jej relacji, we wzwodzie miał maksymalnie 8 cm.

Sam rozmiar nie miał dla niej większego znaczenia i to nie on był największym problemem. Wszystko rozbiło się o to, że mężczyzna chyba nie wiedział, co ma zrobić ?

Nigdy nie byłam jedną z tych kobiet, które oceniają mężczyzn przez pryzmat długości członka. Kłopot w tym, że on miał nie tylko miniaturowe przyrodzenie, ale na dodatek nie umiał się nim posługiwać. Poczułam jego interesik na moim pępku, choć najpierw myślałam, że to palec. Z premedytacją próbował go spenetrować i w ten sposób doszedł

Biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się tej nocy, Nilufer rzuciła chłopaka.Nadal twierdzi, że jest bardzo czułym i inteligentnym mężczyzną, ale nie może być z kimś, kto w ten sposób wyobraża sobie udane życie intymne.

Jak zachowalibyście się w takiej sytuacji?

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!