Prezydent Chorwacji sama zapłaciła za podróż do Rosji. Później kibicowała ze zwykłej trybuny

Kolinda Grabad-Kitarović to prezydent Chorwacji, której ciężko było nie zauważyć podczas tegorocznego mundialu w Rosji. Głowy państwa nie zabrakło również w czasie niedzielnego finału, kiedy jej reprezentacja dzielnie walczyła o tytuł mistrza świata w piłce nożnej. Po ciężko stoczonym boju z Francją, Chorwacja musiała jednak obejść się smakiem i zadowolić się drugim miejscem, które i tak dla całej drużyny jest ogromnym osiągnięciem. Jakby tego było mało, jeden z Chorwatów w szczególny sposób zapisał się w historii piłki nożnej. Otóż Luka Modrić został oficjalnie uznany za najlepszego piłkarza tegorocznych mistrzostw.

Dumna ze swoich rodaków była również prezydent Chorwacji, która wyściskała swoich wojowników w trakcie dekoracji.

O prezydent Chorwacji mówią dzisiaj wszyscy

Prezydent Chorwacji nie bez powodu zdobyła sobie serca kibiców na całym świecie. Wszystko zaczęło się od tego, że przyleciała do Rosji zwykłym, komercyjnym samolotem w klasie ekonomicznej, za który zapłaciła sama. Jakby tego było mało, aby móc kibicować swoim, wzięła w tym celu kilka dni bezpłatnego urlopu. Na szczególną uwagę zasługuje również miejsce, z którego Kolinda Grabad-Kitarović dopingowała swojej drużynie. Prezydent Chorwacji dosłownie chwilę siedziała w loży z premierem Rosji i prezydentem FIFA, po czym przeniosła się na zajmowaną przez chorwackich kibiców trybunę i razem z nimi dopingowała swoich zawodników.
Czy myślicie, że jakakolwiek inna głowa państwa postąpiłaby w podobny sposób?

Co na to internauci?

W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo ciepłych i miłych opinii na temat prezydent Chorwacji. W końcu poleciała na mundial jako kibic, a nie jako głowa państwa, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Ona jest jedną osób, które zostaną zapamiętane z tych mistrzostw

Klasa, tego nie można kupić

Prezydent z klasą nie musi podróżować pierwszą klasy

Szacunek dla niej – czytamy w komentarzach

Postawę prezydent Chorwacji opisał również na swoim Facebooku Paweł Olbrych.

A Ty co myślisz o takim zachowaniu prezydent Chorwacji? Zachowała się tak, jak na osobę na tym stanowisku przystało?

Me declaro absoluta admiradora y fan #1 de Kolinda Grabar-Kitarović presidenta de Croacia. ?? ❤️?? una mujer que deja de lado las poses del protocolo que le da su posición para ser y hacer lo que le nace del corazón❤️⚪️? Una mujer natural, auténtica, extrovertida, sencilla, amorosa y divertida!!! Como debe ser! Ojalá así sean nuestros nuevos líderes, cada vez mas naturales!!! Bravo @predsjednicarh ??❤️???. Im fan #1 of president #kolindagrabarkitarović what a great, authentic, natural, beautiful, caring, great woman!!! I hope our new leaders in Colombia learn some day to be like her!!! ????#kolindagrabarkitarovic #presidentkolinda #women #croatia #natural #croatiaworldcup2018 #fankolinda #croatialovers #presidentcroatia #greatleaders #colombia #lideres

A post shared by Maria Cajiao (@mariaicajiao) on

 

Źródło: facebook.com, sport.onet.pl | Tekst: popularne.pl | Fotografie: instagram.cominstagram.com

 

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!