Ręce młodsze o kilkanaście lat: Kosmetyczka zdradziła trik na pozbycie się plam starczych i piękną skórę – efekt widoczny po kilku dniach

Ocet jabłkowy i jogurt naturalny

Połączenie tych dwóch składników ma świetne działanie rozjaśniające i odświeżające. Efekty są widoczne już przy pierwszym zastosowaniu, skóra staje się bardziej zadbana, i poprawia się jej wygląd. Sposób wykonania wygląda następująco: składniki trzeba wymieszać i nałożyć na wybrane miejsca, a kiedy maska wyschnie, należy ją dokładnie zmyć.

Cukier i oliwa z oliwek

Cukier z oliwą z oliwek jest doskonałą kuracją peelingująco- nawilżającą. Cukier ściera warstwę zrogowaciałą naskórka, zaś oliwa z oliwek odpowiednio nawilża i chroni skórę, oraz rozjaśnia ciemne plamy. Do wykonania mikstury potrzeba 2 łyżek cukru oraz 3 łyżek oliwy z oliwek. Zmienione plamami miejsca pokryć miksturą, masować, zostawić na 5 min, po tym czasie delikatnie umyć skórę.

Mleko z sodą oczyszczoną

Zmieszać ze sobą składniki do otrzymania pasty, po czym nałożyć na skórę, po kilku minutach zmyć ciepłą wodą. Działanie pasty jest podobne do poprzednich przepisów.

Miód, cytryna i cukier

Składniki te łączą w sobie naturalne moce. Miód jest doskonałą bazą przeciw powracaniu ciemnych plam, cytryna rozjaśnia i wygładza, zaś cukier jest świetnym narzędziem złuszczającym martwy naskórek. Maseczkę przeprowadza się podobnie jak pozostałe podane receptury.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!