Brzydkie nogi to juz przeszłość. Wszyscy mamy w domu lekarstwo na pajączki, ale mało kto o tym wie.

Uniwersalne lekarstwo na pajączki znajduje się w prawie każdym domu, ale niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę. Stosowanie je sprawi, że zapomnisz o brzydko wyglądających pajączkach.

Praktycznie nie ma osób, które nie miałyby na nogach drobnych, popękanych żyłek. Tego typu zmiany są niezbyt estetyczne, a ich przyczyny mogą być skrajnie różne. Powoduje je siedzący tryb życia, nadwaga, ale także liczne zmiany hormonalne.

Ludzie zazwyczaj przyzwyczajają się do nich, ale na pewno nikomu się one nie podobają, a na dodatek potrafią boleć. Są jednak domowe sposoby, które sprawią, że pajączki zbledną lub nawet przestaną być widoczne!

Pierwszy sposób, to użycie zielonych pomidorów

Wystarczy je pokroić i przyłożyć do skóry. Niedojrzałe pomidory zawierają solaninę, który choć szkodzi zjedzony, to stosowany zewnętrznie skutecznie usuwa pajączki i pomaga w leczeniu wielu różnych skórnych zmian. Plasterki pomidorów należy pozostawić na skórze ok. 3 minut.

Solanina silnie wysusza skórę, więc warto ją potem posmarować kremem nawilżającym. Taką kurację należy powtarzać codziennie przez 10 dni. Podobny efekt przyniesie kuracja surowym ziemniakiem.

Drugim sposobem, jest nakładanie octu jabłkowego

Wystarczy zwilżyć watkę octem i przemyć nim zmienione chorobowo miejsca. Stosowany 3 x dziennie przez miesiąc, pozwoli skutecznie pozbyć się części zmian, a resztę znacznie rozjaśni. Octu lepiej nie stosować na twarz, gdyż może powodować podrażnienia.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!