Naturalna metoda na stałe usunięcie włosów. Nawet nasze babcie ją stosowały.

Włosy na naszym ciele pełnią funkcję ochronną, jednak w niektórych miejscach nie wyglądają one najlepiej. My, jako kobiety, bardzo często pozbywamy się ich z pach, nóg oraz twarzy.

Ciągła depilacja bywa uporczywa, dlatego też dzisiaj pokażemy ci, jak pozbyć się włosów raz na zawsze. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy na laserowe zabiegi, wystarczy, że zastosujesz się do poniższych rad. Opisany zabieg należy wykonywać co najmniej dwa lub trzy razy w tygodniu, a już nigdy nie uświadczysz problemu z odrastającymi, swędzącymi włoskami.

Pasta z kurkumy

Składniki, których będziesz potrzebować:

  • kurkuma — pół szklanki
  • mleko lub woda różana
  • ciepła woda
  • ręcznik

Sposób przygotowania:

Do niewielkiej miski dodaj wszystkie składniki, które powodują powstanie gęstej pianki. Gotową pastę nałóż na te miejscach, w których chcesz skutecznie pozbyć się włosów. Pastę trzymaj przez około pół godziny, a następnie zmyj ją za pomocą mokrego, gorącego ręcznika.

Mokrą skórę delikatnie podsusz suszarką. Jeżeli zależy ci na długotrwałym efekcie, to staraj się powtarzać ten zabieg regularnie przez co najmniej 3 – 4 tygodnie.

Woda z proszkiem do pieczenia

Składniki:

  • proszek do pieczenia
  • woda

Sposób przygotowania:

Zmieszaj składniki tak, by te stworzyły jednolitą masę. Pamiętaj, że pasta musi być gęsta, więc nie możesz dodać za dużo wody.

Nałóż gotową mieszankę na pachy na całą noc. Pastę zmyj z pach dopiero rano, a następnie podsusz skórę suszarką.

To proste, naturalne sposoby na spowolnienie wzrostu włosów. Stosuj się do nich, by cieszyć się gładką skórą bez potrzeby depilacji.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!