Upuść 5 kropli na twarz, aby usunąć zmarszczki i plamy w ciągu 2 tygodni. Skuteczne działanie

Przemijający czas jest bezlitosny zwłaszcza dla naszej skóry. Wraz z wiekiem na twarzy coraz bardziej zaczynają być widoczne kolejno powstające zmarszczki, a w niektórych przypadkach nawet plamy starcze. Problemem pojawiającym się najwcześniej i będącym jednocześnie pierwszym sygnałem alarmowym jest sucha skóra.

Nie bez powodu dermatolodzy zalecają jej regularne nawilżanie i odżywianie. Pomoże to z pewnością spowolnić starzenie się skóry oraz tym samym zachować młody wygląd cery na dłużej. Zamiast stosować wyszukane i często też drogie kremy, lepiej jest się zdecydować na naturalne olejki do skóry twarzy.

Olej jojoba

Wyekstrahowany, z występującej na pustyniach Ameryki Północnej rośliny, olej jest źródłem kwasu eikosenoinowego. Składnik ten wpływa na regenerację tkanek skóry oraz poprawia metabolizm komórkowy. Zawiera również kwas behenowy oraz oleinowy, które mają znaczący wpływ na zachowanie pięknego wyglądu skóry.

Oprócz tego olej ten posiada w swym składzie kolagen, który jest prawie identyczny z kolagenem wytwarzanym przez nasz organizm.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!