Ojczym i dziadek przez wiele lat molestowali dziecko. Decyzja sądu nie mieści się w głowie

To, przez co przeszła ta dziewczynka, będzie z nią już do końca życia. Dramat dziecka, który trwał przez wiele lat, ujawnił tygodnik „Życie Podkarpackie”.

Ojczym kilkuletniej, przybranej córki, 50-letni Piotr, traktował ją jak zabawkę seksualną. Jakby tego było mało, mężczyzna znęcał się również nad swoją partnerką, a co gorsze woził dziewczynkę do dziadka, 86-letniego Jana, który także molestował maleństwo.

Zwyrodnialcy usłyszeli wyrok

Kiedy sprawa wyszła na jaw, ojciec i dziadek dziewczynki zostali oskarżeni o dopuszczanie się wobec dziecka czynności seksualnych. Mężczyźni usłyszeli już wyrok sądu, przez którym odpowiadali z wolnej stopy.

Młodszy z nich został skazany na 5 lat pozbawienia wolności, a senior na 2 lata. Dodatkowo oboje mają również zakaz kontaktowania się z dziewczynką przez najbliższych 10 lat.

Wykorzystują zabiegi prawne i nadal przebywają na wolności

Obaj mężczyźni wciąż są na wolności, a wszystko za sprawą wniosku o odroczenie kary, który złożyli. I choć sąd odrzucił wniosek 50-latka, ten wciąż nie daje za wygraną i odwołał się od decyzji. Sprawa wygląda nieco inaczej w przypadku seniora. Biegły ma ocenić stan zdrowia 86-latka, co pozwoli ustalić, czy mężczyzna będzie mógł zostać skazany.

Póki co oboje jednak robią wszystko, aby nie trafić za kratki i jak na razie bardzo dobrze im to wychodzi.

Czy to się kiedyś skończy i odpowiedzą za piekło, które zorganizowali małej, bezbronnej dziewczynce?

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!