Niezawodny sposób na oczyszczenie organizmu: oczyszcza wątrobę, wspomaga trawienie, powoduje utratę centymetrów w talii

Niezawodny sposób na oczyszczenie organizmu – regeneracja wątroby, poprawa trawienia oraz smukła sylwetka

Wraz z wiekiem funkcje naszego organizmu ulegają spowolnieniu. Na proces ten wpływ ma wiele czynników. Najczęstszą przyczyną jest niewłaściwy tryb życia, który często jest siedzący, oraz złe nawyki żywieniowe.

W celu poprawy funkcjonowania organizmu warto jest wykonać detoksykację. Czynność ta ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Oczyszczanie wątroby, wspomaganie organizmu, poprawa trawienia, przyspieszenie metabolizmu – to tylko kilka właściwości, które za sobą niesie.

Oczyszczanie organizmu – zregenerowana wątroba i kilka centymetrów mniej

Do przygotowania oczyszczającego napoju potrzebujesz jedynie trzech składników. Są nimi rodzynki, suszone śliwki oraz woda.

Śliwki

Śliwka jest niezwykle cennym owocem, który dostarcza nam wielu witamin i minerałów. Jako bomba witaminowa wywiera pozytywny wpływ na nasz organizm. Wartości odżywcze zawarte w suszonej śliwce zapewniają odżywienie oraz przyspieszają zachodzące procesy.

Suszona śliwka polecana jest szczególnie osobom zmagającym się z niedoborami żelaza, gdyż zawierają znacznie więcej tego pierwiastka niż świeży owoc. Co więcej, zapewnia również oczyszczenie jelit i wątroby, a jak powszechnie wiadomo, ich odpowiednie funkcjonowanie jest kluczowe dla całego organizmu.

Śliwki zawierają również błonnik, który wspiera funkcjonowanie układu trawiennego oraz przyczynia się do usuwania nadmiaru wody z organizmu. Jest to niezwykle istotna funkcja, gdyż czynność ta wpływa na zwiększenie przyswajania witamin.

Rodzynki

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!