Worki pod oczami znikną w kilka dni. Oto jak pozbyć się opuchlizny nóg i twarzy naturalnymi sposobami.

Czy cierpisz z powodu opuchniętych nóg i twarzy? Masz worki pod oczami? Przedstawiam Ci naturalny eliksir, który pomoże uporać się z tym problemem z zaledwie kilka dni.

Dbasz o siebie, stosujesz zdrową dietę, smarujesz się najlepszymi kosmetykami, ćwiczysz, a nadal Twoją urodę i dobre samopoczucie psują nieatrakcyjne obrzęki i worki pod oczami. Przyczyn może być wiele.

Do niektórych należą niewysypianie się, wypijanie zbyt dużej ilości napojów przed snem, alergie pokarmowe, spożywanie w nadmiarze produktów alkoholowych oraz przebywanie w zbyt ciepłych pomieszczeniach.

W takiej sytuacji na ratunek mogą przyjść składniki, które najprawdopodobniej posiadasz w swojej kuchni. Do sporządzenia mikstury będziesz potrzebować:

  • 1 marchewki
  • 1 pomarańczy
  • 1/4 cytryny
  • 1 pęczek pietruszki
  • 1 łyżki nasion lnu
  • 100-150 ml wody (przegotowanej, mineralnej albo źródlanej)

Wyciśnięty sok z pomarańczy i cytryny przelej do naczynia. Drobno posiekaj umytą i obraną marchewkę. Drobno posiekaj umytą natkę pietruszki.

Przełóż składniki do naczynia, dodaj nasiona lnu i wodę. Mieszaj w blenderze do uzyskania jednolitej masy. Przecedzony napój wypij od razu po przygotowaniu.

Taką miksturę na obrzęki i podkrążone oczy wypijaj 1 dziennie. Pierwsze efekty będą zauważalne już po 7 dniach.

Napój jest również dobry do walki z nadwagą, gdyż po spożyciu długo utrzymuje się uczucie sytości oraz świetnie wpływa na prawidłowe trawienie.

Należy jednak pamiętać o tym, jak ważne jest zdrowe odżywianie i ćwiczenia fizyczne. W sytuacji, gdy chcemy poznać źródło problemu, zawsze niezastąpiona będzie konsultacja u lekarza specjalisty.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!