Niskie kobiety i wysocy mężczyźni tworzą najbardziej udane małżeństwa. Potwierdzają to badania

Jeśli chodzi o znalezienie partnera, każdy ma inne preferencje. Badania dowodzą, że pary z dużą różnicą wzrostu tworzą najlepsze relacje i udane małżeństwa.

1. Wysocy mężczyźni spełniają potrzeby kobiety

Mężczyźni wyżsi mają bardziej udane kontakty intymne i najlepiej zaspokajają potrzeby seksualne partnerek. Choć badanie to może zniechęcać pary, które nie mają takiej drastycznej różnicy wzrostu. Należy pamiętać, że to tylko badanie!

2. Twój wysoki mąż może być kluczem do szczęścia

Przedstawiciele Uniwersytetu Rice oraz Uniwersytetu Północnego Teksasu przeprowadzili badania na temat oczekiwań kobiet wobec mężczyzn. Analiza treści serwisów randkowych pokazała, że panie dawały większą szansę mężczyznom wysokim. Połowa z nich zaznaczała w ogłoszeniach, że ich partner musi być wysoki albo przynajmniej wyższy od nich.

Tall and Small: DC Tech Scene

A post shared by China Bay Smith (@chinabay) on

3. Kobiety preferują wysokich niż niskich. Dlaczego?

Potwierdza to biologia i instynkt. Kobieta czuje, że wyższy mężczyzna ma lepsze geny. Jest silniejszy i może zapewnić jej bezpieczeństwo.

4. Mężczyźni czują się męsko, jeśli są z niższą od nich kobietą

Tak działa ich instynkt. Powoduje to, że facet chce ochraniać osobę o drobniejszej budowie. Niskie kobiety wyglądają uroczo i niewinnie przez cały czas. Mogą to być również pozory. Ale mężczyzna bardziej zaopiekuje się kobietą niższą, niż taką, która ma ten sam wzrost co on.

Sometimes you need a park bench for more than just sitting #tallandsmall #howstheairupthere

A post shared by Martin Kelly (@gouldsteensteinburg) on

5. Przytulanie jest bardziej zabawne

Mężczyźni kochają brać drobną niewiastę w swoje silne ramiona. Lubią obejmować swoją ukochaną, gdy jej głowa sięga do ich brody. Również podczas leżenia, kiedy partnerka jest przytulona do męskiej klatki piersiowej.

6. Mężczyźni mogą też czuć się gorsi

Wielu mężczyzn ma ogromne problemy z ego, do którego się nigdy nie przyznają. Wysokie kobiety mogą sprawić, że płeć przeciwna w ich towarzystwie nie będzie się czuć komfortowo. Niskie natomiast nie zagrażają męskiemu ego. Dlatego przy nich czują się lepiej.

Dance challenges ?

A post shared by Exploring life (@manuel_murrenhoff) on

7. Co sprawi, że ??niska dziewczyna poczuje się piękna?

Wysokie kobiety zdają sobie sprawę ze swoich cech i są świadome swoich możliwości. Niestety, niektóre niskie kobiety zapominają doceniać swoje piękno, ponieważ zawsze martwią się o wzrost. Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacja są buty na wysokich obcasach. Każdy mężczyzna doceni taki widok.

8. Małe kobiety są atrakcyjniejsze

To jest fakt. Niskie przedstawicielki płci pięknej mają wyższe stężenia estrogenu, co automatycznie czyni je bardziej kobiecymi i powoduje wolniejsze starzenie się.

9. To tak jakby przytulać misia

Naukowo udowodniono, że przytulanie niweluje stres i pomaga lepiej spać. Dlaczego miałabyś potrzebować misia, kiedy możesz przytulić żywego, oddychającego, uroczego człowieka!

???#nepal #pokhara #tallandsmall

A post shared by Mulljackson (@mulljackson) on

10. Niewysoka kobieta sprawia, że ??mężczyzna wygląda na wyższego

Dla mężczyzn temat wzrostu jest również delikatny. Czuje się zdecydowanie pewniej, kiedy jego partnerka jest chociażby o kilka centymetrów niższa od niego.

Powstały krzywdzące definicje, jak powinna wyglądać para. Wszyscy wiemy, że niezależnie od tego, jak bardzo chcemy uniknąć sztampowych wyobrażeń – wszystko, co robimy jest porównywane ze stereotypami.

Duża różnica wzrostu między kobietą a mężczyzną wygląda czasami zabawnie, ale miłość potrafi zrekompensować niejedno.

Tekst pochodzi z: https://popularne.pl/

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!