2-składnikowe naleśniki bez mąki – dla Pań chcących schudnąć kilka kg. Jem i chudnę.

Naleśniki to danie, które większość z ludzi bardzo lubi, nie wspominając o dzieciach. Przez nie naleśniki są wręcz uwielbiane.

Prezentujemy przepis na wyjątkowe naleśniki, które bez kłopotów można połączyć z dżemem, owocami, kremami czy też innymi rzeczami, na jakie tylko przyjdzie nam ochota. W większości przepisów na naleśniki jest sporo mąki co niestety, sprawia, że potrawy te są dość kaloryczne. Poniżej prezentujemy ciekawy przepis, który nie zawiera tego składnika i może być fit.

Składniki

  • 2 jajka
  • cynamon dla smaku
  • pół szklanki bananów

Jak przygotować?

Trzeba wziąć miskę, do której doda się banany oraz jajka. Po dokładnym wymieszaniu powinno powstać rzadkie ciasto. Po stworzeniu tego ciasta należy rozgrzać patelnię i wlać na nią około 1/4 mieszanki jajek i bananów.

W momencie gdy na cieście pojawią się pęcherzyki, ciasto należy odwrócić na drugą stronę. Ilość ciasta z podanych składników jest wystarczająca do przygotowania 5 naleśników. Najważniejszą zaletą tych naleśników jest fakt, że są bardzo dietetyczne i pozytywnie wpływają na odchudzanie.

Warto nimi zastąpić chleb zwłaszcza jeżeli chce się odchudzać i wykonuje się codzienne regularne ćwiczenia. Tego rodzaju naleśniki są także bardzo smaczne.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!