Na swoją Komunię 9-latek podjechał pod kościół białą limuzyną. W sieci zawrzało od komentarzy

Czas Komunii nastał pełną parą, a w związku z tym najbliżsi zastanawiają się, co najlepiej sprezentować dziecku. Niestety coraz częściej są to dobra materialne, a coraz rzadziej pamiątki, które mogą w jakikolwiek sposób przypominać o tej wzniosłej chwili.

Wyjątkowy dzień

Oczywiście ta bardzo ważna chwila w życiu młodego człowieka, dlatego rodzina stara się jak może, aby wspólny obiad przebiegał w miłej atmosferze. Niestety pomysły zdają się czasem być na tyle śmiałe, że niektórzy otwierają oczy ze zdziwienia na widok… limuzyn pod kościołem. Tak, dobrze przeczytałeś.

W parafii w miejscowości Trzcianka pewien 9-latek podjechał pod kościół białą limuzyną. Skąd wiadomo o takich rewelacjach? Firma, która zajmuje się wynajmowaniem luksusowych limuzyn, dodała na swojej stronie na Facebooku zdjęcie okraszone odpowiednim opisem:

Najdłuższym Lincoln Town Car 185 na komunii w Trzciance. Sezon komunijny uważamy za rozpoczęty

Czy to przypadkiem nie przesada?

Posypały się liczne komentarze. Wśród nich są słowa uznania dla pomysłu, ale większość to zdecydowanie krytyka, która pada nie tylko w stronę firmy, ale przede wszystkim w kierunku rodziców, którzy fundują dzieciom takie atrakcje w dniu Komunii.

Tak uczymy od najmłodszych lat dzieci ze pieniądze i życie na pokaz jest najważniejsze

Ale porazka… tak dziecko skrzywdzić. To jest chore co się wyprawia, no cóż ale co zrobić pokazać się trzeba ale efekt odwrotny

Boże mój ilu tu podłych ludzi…to że rodzice wynajęli limuzynę dla syna to co z tego…??? Pytam co tu nie halo? Zaraz musi być zepsuty i najgorszy w przyszłości bo przyjechał limuzyna?

Widać jakie wartości są przekazywane dziecku… tylko pieniądze i życie na pokaz.

Na stronie firmy zajmującej się wypożyczaniem limuzyn zawrzało. Bardzo gorąca dyskusja trwa po dziś dzień. Właściciele nie ustosunkowują się do tej batalii słownej, a jedynie dalej reklamują swój produkt, pisząc:

„Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie w przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości.

Dla nas najważniejsze jest żeby klient był zadowolony z naszych usług i w tym przypadku tak było. Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną.

Gdyby na zdjęciach były dmuchane zamki, klaun, animator itp nie wywołałoby to tak dużego zaszokowania jak limuzyna a czemu? Przecież jest to taka sama atrakcja dla najmłodszych. Widzimy ile radości dzieciom sprawia przejazd limuzyna na dniach dziecka.”

Aż strach pomyśleć, co spotka nas za 20 lat 😉

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!