Na scenę Mam Talent weszła 12-letnia Emilka. Chylińska oniemiała już na początku występu

Emilia Nowak ma zaledwie 12 lat i niesamowity talent, którym postanowiła podzielić się z innymi w popularnym show „Mam Talent”. W studio zrobiło się gorąco, kiedy tylko dziewczynka wyszła na scenę. Przed jury i zgromadzoną publicznością postanowiła wystąpić bowiem w szlafroku i papilotach.

Zamiłowanie do muzyki

12-latka uczy się w Państwowej Szkole Muzycznej w Lesznie, gdzie gra na gitarze. Dziewczynka uczęszcza także na prywatne lekcje śpiewu, jeździ na różnego rodzaju festiwale i konkursy, gdzie niejednokrotnie zajmowała czołowe miejsca.

Youtube

Niesamowity występ

Najlepszym dowodem na potwierdzenie talentu 12-latki jest jej występ w „Mam Talent” i słowa jury, które było oczarowane!

Myślę, że czas stworzyć nowy program – „Mam megatalent”. To już nie jest talent, to jest dużo, dużo więcej – powiedziała Małgorzata Foremniak

Przepiękna dykcja, interpretacja, osobowość. Jesteśmy zaszczyceni twoją obecnością na tej scenie – zachwycał się Agustin Egurrola

Agnieszka Chylińska z kolei pogratulowała rodzicom dziewczynki „przezdolnego dzieciaka”.

Prosto do półfinałów

Występ Emilki oczarował również Szymona Hołownię, który postanowił posłać dziewczynkę prosto do półfinałów wciskając złoty przycisk. 

Cały występ możesz obejrzeć tutaj. Prawda, że jest niesamowita?

Źródło: kultura.onet.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!