Wystarczy położyć miskę z solą i octem w sypialni. Dzięki temu pomysłowi moje problemy rozwiązały się.

W ludowe podania można wierzyć lub nie, ale nigdy nie zaszkodzi spróbować, tym bardziej, że pewnie wiele razy słyszeliście o „złej energii”: mogą ją mieć ludzie (tzw. wampiry energetyczne), pomieszczenia, a nawet przedmioty.

Przebywając wśród „złej energii” czujemy się zmęczeni, rozdrażnieni, poirytowani… Specjaliści od feng shui mają swoje sposoby na pozbycie się negatywnych mocy z z naszego domu, my za to proponujemy Wam ludowy sposób…

Do oczyszczenia sypialni ze złej energii będziemy potrzebować łyżkę wody, łyżkę octu i łyżeczkę soli.

Soli nie rozpuszczamy, tylko wsypujemy ją do wody z octem i pozwalamy opaść na dno pojemnika (najlepiej szklanego, przezroczystego). Miskę czy szklankę odkładamy w miejscu, gdzie zazwyczaj najgorzej się czujemy i czekamy 24 godziny…

Po upływie doby sprawdzamy, czy sól wypłynęła na wierzch. Jeśli tak się stało, to niestety – proces należy powtórzyć i tak do czasu, aż sól zostanie na dnie. Wtedy, według tego, co mówią, mamy pewność, że dom został oczyszczony ze złej energii.

Może i brzmi to jak ludowe gusła, ale w świecie nauki od dawna wykorzystuje się właściwości soli! Istnieje wiele terapii z sola, które działają podobnie, jak na przykład głaskanie kota czy aromaterapia! Koty są świetnymi „pochłaniaczami” negatywnej energii.

Głaskanie kota czy aromaterapia! Koty są świetnymi

Można też kupić solne skały, które wspomagają układ oddechowy i pochłaniają złą energię. Może warto spróbować? 🙂

Znacie kogoś, kto często jest zmęczony i osłabiony? Podeślijcie mu ten artykuł.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!