Ma 5 żon i 24 dzieci. Z ukochanymi śpi według grafiku. Ponoć panie są kuzynkami

Brady Williams to amerykański poligamista, który podzielił się swoim stylem życia z całym światem. Ma pięć żon oraz 24 dzieci. Żyją w dwóch sąsiadujących ze sobą domach w Salt Lake City. Mało tego, śpią ze sobą według ściśle określonych grafików i dzielą się obowiązkami domowymi. 

Ma pięć żon i 24 dzieci

Brady Williams miał zaledwie 29 lat, kiedy poślubił swoje żony. Poligamista doczekał się 24 dzieci, a później otworzył swoje domy (bo są to dwa sąsiadujące ze sobą budynki) przed amerykańską telewizją. Reality show „Moje 5 żon” zostało stworzone przez ABC News i wzięła w nim udział cała liczna rodzina.

Według Amerykanina rodziny poligamiczne są znacznie bardziej postępowe. Brady oficjalnie jest jedynie mężem Paulie, ale Rosemary, Robyn, Nonie oraz Rhonda są dla niego równoprawnymi żonami.

Na łamach programu mężczyzna podkreślał, że jest feministą. Uważa on, że rodzinne finanse nie muszą być w rękach mężczyzny:

Jako rodzina wierzymy w egalitarną poligamię, w której kobiety mają takie same prawa do decydowania, jak mężczyźni. Oczywiście finanse odgrywają w tym ogromną rolę. Należy zabezpieczyć interesy wszystkich.

Jak panie dzielą się mężem?

Brady i jego żony wychowywali się wśród Mormonów. Kobiety są kuzynkami, a w Mirror.co.uk czytamy, że były wychowywane w duchu posłuszeństwa i przygotowywany do roli „sióstr – żon”. Obecnie nie utożsamiają się z żadną wiarą.

rodzina brady'iego williamsascreen z YouTube ABC News

Mężczyzna w reality show opowiedział również o tym, jak wygląda czas spędzany z żonami. Okazuje się, że co piąty wieczór spędza z inną kobietą. Jeżeli jednak któraś z nich ma akurat urodziny, wtedy otrzymuje dodatkową noc z mężem.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!