Krótki, ale poruszający filmik o psach. Twórca ma nadzieję, że wideo zmieni podejście ludzi

Każdego roku tysiące zwierząt domowych jest porzucane, gdy ich właściciele wybierają się na wakacje. Futrzaki te stają wtedy w obliczu ponurej rzeczywistości i bardzo tęsknią za swoimi rodzinami. Chcąc rozwiązać ten problem, francuska organizacja charytatywna o nazwie 30 Millions d’Amis Foundation opublikowała wzruszający filmik przedstawiający niezwykłe oddanie i lojalność czworonogów wobec swoich opiekunów.

Francuska organizacja charytatywna opublikowała niezwykle wzruszający filmik

Wideo ma na celu ukazanie lojalność i wierność psów wobec swoich opiekunów. Filmik doskonale pokazuje, że one nie zasługują na to, aby je porzucać.

Źródło: Fondation 30 Millions d’Amis / youtube.com

Wideo zostało wyreżyserowane przez jednego z renomowanych reżyserów

Xavier Giannolli to znany francuski reżyser, którzy cieszy się szacunkiem i popularnością. Mężczyzna stworzył filmik o psie, który mieszka wraz ze swoją rodziną. Czworonóg był częścią dzieciństwa pewnej dziewczynki i obserwował, jak dorastała.

Najbardziej wzruszający moment jest jednak na samym końcu, gdy nadchodzą ostatnie chwile psa. Po wszystkim pojawia się ogólne motto płynące z wideo:

„Kiedy pies porzuca swojego mistrza, on wcale nie wyjeżdża na wakacje.”

Źródło: Fondation 30 Millions d’Amis / youtube.com

Filmik możesz obejrzeć poniżej:

Wszyscy mają nadzieję, że kampania doprowadzi do zmian

Twórcy filmu oraz miłośnicy zwierząt mają głęboką nadzieję, że wideo sprawi, że ludzie przestaną porzucać swoje zwierzaki, gdy wyjeżdżają na wakacje lub zmieniają miejsce zamieszkania. Futrzaki nigdy by nas nie opuściły i zasługują na wszystko, co najlepsze. To jedne z niewielu istot, które kochają bezwarunkowo.

Koniecznie udostępnij ten artykuł dalej!

Tekst pochodzi z: kochamyzwierzaki.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!