Kobiety spod tych 5 znaków uznawane są za najpiękniejsze. Przyciągają mężczyzn jak magnes

Wygląd nie jest najważniejszy, liczy się wnętrze. Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał to powiedzenie. Coś w tym jest, jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że uroda przydaje się w życiu, a atrakcyjne osoby mają po prostu łatwiej.

Kto twierdzi, że atrakcyjność fizyczna nie ma większego znaczenia w rzeczywistości okłamuje siebie i innych. W końcu piękna buzia, zadbane i starannie ułożone włosy, wysportowana sylwetka i wyczucie stylu to atrybuty, które pozwalają zwrócić na siebie uwagę innych, a przede wszystkim uwagę płci przeciwnej.

Skąd bierze się atrakcyjność fizyczna?

Wiele osób uważa, że uroda to zasługa diety, zabiegów pielęgnacyjnych, a przede wszystkim genów. No cóż, ciężko się z tym nie zgodzić. Niektóre panie wydają setki, a nawet tysiące złotych, aby wyglądać tak, jak ich rówieśniczki. Inne z kolei nie muszą się praktycznie wcale starać, a i tak wyglądają zjawiskowo.

Czyżby miały to zapisane we krwi? Być może. Niektórzy twierdzą jednak, że przemawiają za tym gwiazdy. Magazyn dla kobiet „Cosmopolitan” donosi, że niektóre znaki zodiaku podobają się mężczyznom bardziej, niż pozostałe.

Czyżby faktycznie miesiąc urodzenia miał w tym przypadku znaczenie?

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!