Kobieta w pociągu karmiła piersią 6-letnią córeczkę. Dziewczynka umiała już nawet czytać

Dwa dni temu do naszej redakcji napisała Pani Wiola, która chciała podzielić się z nami tym, co zobaczyła. Kobieta nie kryła swojego oburzenia. Chciała, aby temat został poruszony i nagłośniony, ponieważ ma nadzieję, że do niektórych mam dotrze, że w rzeczywistości wyrządzają swoim pociechom krzywdę.

Zaskakujący widok

Pani Wiola podróżowała pociągiem, kiedy zobaczyła, że kobieta karmi piersią bardzo dużą dziewczynkę. Według jej relacji mała mogła mieć nawet 6 lat. Umiała już nawet płynnie czytać. Chciała podzielić się swoim zdaniem na ten temat, ma nadzieję, że będzie w stanie coś zmienić, dzięki temu.

Witam. Nie wiem od czego zacząć. Jestem w totalnym szoku. Zdębiałam po tym, co zobaczyłam. O takich rzeczach się czyta, a nie ogląda. Byłam tak zaskoczona tym widokiem, że nie wiedziałam jak zareagować… Zacznę jednak od początku…

Jechałam pociągiem intercity z Warszawy do Jeleniej Góry. Jak to w pociągu, różny przekrój osób. Znajdowała się w nim także kobieta około 30. roku życia wraz z córeczką. Dziewczynka miała na oko jakieś 6 lat. Potrafiła już nawet płynnie czytać. Jechaliśmy już dłuższą chwilę i dziecko, jak to dziecko zaczęło dokazywać. W pewnej chwili było naprawdę dość głośno. W jednym momencie zrobiło się jednak cicho. Za cicho. Zaciekawiona, wystawiłam głowę, aby zajrzeć, co się stało. Wtedy dosłownie zdębiałam!

Co się ukazało moi oczom? Kobieta karmi dziewczynkę…piersią! Przez chwilę nie wiedziałam, co się dzieje. Teraz tak ode mnie… Dla mnie to jest już pedofilia, molestowanie. Kto to widział, żeby dawać cyca takiemu dużemu dziecku? Ta kobieta kompletnie nic sobie z tego nie robiła. Kurde, jak facet dotyka dziecka, to taki dotyk boli całe życie. Kobietom wolno molestować dzieci, bo mają cyca czy co?

Takie rzeczy powinny być nagłaśniane. Chociaż świata nie zmienię, to może choć jednej osobie stykną się dwie szare komórki i pomyśli, co robi…

*Imię zostało zmienione
**Zdjęcie ma charakter poglądowy

Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!