Ją nazywają najseksowniejszą babcią na świecie, a jego dziadkiem. Trudno uwierzyć w ich wiek

Atrakcyjna Australijka, którą media okrzyknęły „najseksowniejszą babcią na świecie” ma już prawie 50 lat, a wygląda na co najmniej połowę mniej! Z kolei siedem lat starszy Irvin Randle, zyskał w Internecie przydomek „lep na babcie”. On również nieźle „się trzyma”.??

To nie jest typowa babcia

Gina Stewart jest samotną matką czwórki dzieci. Jej synowie i córki mają kolejno: 28, 26, 24 i 5 lat. Półtora roku temu modelka została także babcią. Jednak nie ma nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem „starszej pani”. Przeciwnie, to prawdziwa seksbomba.

Liczba jej sympatyków wciąż rośnie

Piękna blondynka uwielbia być podziwiana. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 136 tysięcy followersów! Wszyscy są zachwyceni jej urodą i sylwetką.

Na swoim koncie ma tylko jeden zabieg

Przyznaje, że ponad 10 lat temu zdecydowała się na operację powiększenia piersi. Jednak zabieg wykonała tylko dlatego, że po kilku ciążach, jej biust stracił jędrność. Poza tym nie stosuje ani botoksu, ani innych wypełniaczy. Dementuje wszelkie plotki o jej rzekomym regularnym korzystaniu z pomocy chirurgów plastycznych, czy lekarzy medycyny estetycznej.

Sposoby na młodość

Jej metodą na zatrzymanie młodości jest zdrowa dieta i aktywny tryb życia. Poza tym nie ma żadnego sekretnego sposobu na oszukanie czasu. Twierdzi nawet, że każdy jest piękny i że trzeba się starzeć z godnością.

Apeluje do swoich fanów, aby nie przejmowali się zdaniem innych, ponieważ życie jest za krótkie.

Kto by pomyślał

Przyznała, że jest łasuchem, chociaż wcale tego nie widać. I marzy o tym, by kiedyś czekolada, masło orzechowe i Nutella nie miały wcale kalorii.

Nie wstydzi się swojego ciała

Gina mówi, że nie zależy jej na uznaniu. Chce jedynie inspirować inne kobiety.

Wzięła udział w wyborach miss popularnego magazynu dla mężczyzn. W półfinale plebiscytu zajęła pierwsze miejsce.

Seksowna babcia nie wstydzi się swojego ciała, czego dowodem jest także udział w sesji zdjęciowej do kalendarza „Almost Naked” („Prawie Naga”).

Stewart jest świadoma swojej urody, jednak co ciekawe, nie uważa jej za swoją największą zaletę.

Zdecydowanie bardziej dumna jest ze swojego poczucia humoru i troski o rodzinę i przyjaciół.

Przystojniak z klasą

Irvin Randle jest obecnie uznawany za jednego z najprzystojniejszych i najbardziej stylowych „silver influencerów”. Seksowny nauczyciel matematyki z Teksasu stał się sławny po udostępnieniu jego zdjęcia na Twitterze.

Złapał bakcyla

Obecnie sam umieszcza swoje fotografie na Instagramie. Jego konto obserwuje ponad 210 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego.

Gdy stał się popularny, zaczął występować w głównych czasopismach popularnonaukowych i mediach, takich jak „People”, „Cosmopolitan” i wielu innych.

Sam nauczył się zasad dobrego ubierania

Irvin wygląda jak rasowy model, chociaż stylu uczył się sam z magazynów modowych. Jego przykład pokazuje, że wystarczy chcieć, aby zmienić coś w swoim życiu.

Atrakcyjny dziadek

57-latek ma świetny styl i zawsze doskonale przystrzyżoną brodę. Jego fryzurę trudno skomentować, ponieważ zazwyczaj ma na sobie kapelusz.

Od czasu do czasu na zdjęciach pojawia się ze swoim wnukiem, który jak widać, także wygląda modnie i elegancko.

Silny i seksowny

Jest umięśniony i wysportowany. Dba o siebie, chodząc regularnie na siłownię. To ważne, aby być sprawnym jak najdłużej.

Chociaż nie jest stereotypowym dziadkiem, to na pewno godnym naśladowania

Źródło: fakt.pl | Fotografie: Instagram.com, Facebook.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!