Najdziwniejsze polskie nazwiska. Pękamy ze śmiechu

W sytuacjach, gdy poznajesz kogoś, zawsze wypada się przedstawić. To normalna sprawa i za bardzo nie ma co w tej kwestii dyskutować. Jednak nie zdziw się, gdy niektóre osoby niechętnie wypowiadają swoje nazwisko i zatrzymują się na imieniu. Dlaczego?

Tak bardzo krępuje ich to, jak się nazywają, że nie chcą mówić o tym głośno i narażać się na pośmiewisko ze strony dopiero co poznanych osób

Oczywiście nazwisko można zmienić, bo to kwestia, która nie jest zależna od nas i dziedziczymy je po przodkach, jednak spójrzmy prawdzie w oczy – czy naprawdę warto odcinać się od korzeni?

Niezależnie od tego, jak bardzo dla kogoś mogą być dziwne?

Podsumowując… Teoretycznie nazwisko możesz zmienić, ale w praktyce odcinasz się od swojej rodziny i od korzeni. Pomyśl, czy Twoim przodkom byłoby z tego powodu miło ?

Wracając jednak do samych nazwisk – portal Dziennikzachodni zebrał te, które zdaniem opinii publicznej są najdziwniejsze, a ich właściciele niejednokrotnie przedstawiali się po cichu, z zakłopotaniem na twarzy.

Analik, Anus, Bączak, Bezimienny, Bolibrzuch, Chujeba, Cipka, Ciumcia, Dupidis, Dymacz, Dżyżdzyk, Fiutek, Gej, Grzebinoga, Jądro, Kudłaty, Kutasiuk, Małolepszy, Męczywór, Minetti, Moczygęba, Nieruchaj, Nieuważny, Niewiem, Ojdana, Pacha, Paskuda, Pędziwiatr, Pierdzioch, Pipa, Potrzeba, Psikuta, Ruchalski, Sikała, Sromała, Sut, Szpara, Ściera, Tatarata, Wozignój, Zaganiacz.

Czy naprawdę mają się czego wstydzić?

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!