Dłoń a osobowość – Okazuje się że długość palców mówi wiele o Twoim charakterze. Spójrz na lewą dłoń

Nauka nie pociąga każdego i to jest fakt.

Jest wiele osób, które idą przez życie z uśmiechem na ustach, nie zwracając zbytnio uwagi na odkrycia oraz badania pojawiające się w naukowych pismach. Nie ma w takiej postawie nic złego, czasem jednak warto poczytać o najnowszych odkryciach, ponieważ wyniki badań bywają niesamowite!

Dłoń a osobowość

Wyniki badań potrafią zaskoczyć i połączyć ze sobą dwa elementy, których normalnie nikt ze sobą nie łączy. W tym tekście przybliżę Ci wyniki testów, które wskazują na korelacje długości palców z charakterem.

Raczej nikt wcześniej nie sądził, że można doszukiwać się w dłoniach osobowości danej osoby. Testy jednak pokazują jasno, że występuje zależność pomiędzy tym, jaką osobą jesteś, a jakiej tym długości są Twoje palce wskazujący oraz serdeczny.

Długość naszego serdecznego palca jest uwarunkowana ilością testosteronu, który znajdował się w nas, podczas gdy byliśmy jeszcze płodami w brzuchach naszych matek. To właśnie stąd pojawiają się różnice w charakterze.

Poznaj swój charakter

Jeżeli chcesz się przekonać o tym, jaka według badań może być Twoja osobowość, spójrz teraz na swoją dłoń:

Jeżeli Twój serdeczny palce jest dłuższy od wskazującego, to prawdopodobnie jesteś osobą o dużym uroku osobistym. Ludzie z takim ułożeniem dłoni są pełni uroku oraz prowadzą bujne życie towarzyskie, ponieważ dobrze dogadują się z innymi. Jednocześnie osoba taka może być nerwowa oraz mieć skłonności do podejmowania ryzyka.

Jeżeli Twój palec serdeczny jest krótszy od wskazującego, to jesteś osobą silną, niezależną o skłonnościach narcystycznych.

Osoby takie dysponują charyzmą, która czyni z nich naturalnych liderów. Niestety nie w każdej dziedzinie życia ułożenie takie może być pomocne, ponieważ w miłości osoby takie są bardziej skryte.

Jeżeli Twój serdeczny palec jest tej samej długości, co wskazujący jesteś urodzonym pacyfistą. Liczy się dla Ciebie przede wszystkim miłość oraz tolerancja. Jesteś osobą potrafiącą doceniać każdy element swojego życia.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!