W ten sposób utrzymasz chłód w Twoim domu – to naprawdę działa

W lecie wysokie temperatury osiąga nie tylko powietrze; także wnętrza naszych domów mogą bardzo się nagrzać. Jeśli dom jest dobrze wyizolowany, to temperaturę można jeszcze wytrzymać. Co jednak robić jeśli w domu jest już zdecydowanie za ciepło?

Oczywiście możesz zamknąć wszystkie okna i drzwi oraz zasłonić zasłony, jednak często nawet to nie wystarcza.

Kupno klimatyzatora to dobre rozwiązanie, jednak dość kosztowne. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie tańszą, również bardzo wydajną, alternatywę. Jedyne czego potrzebujesz, to wentylator i dwie butelki zamrożonej wody. Sam wentylator też działa, ale on jedynie porusza gorące powietrze.

Ostatecznie, temperatura pozostaje taka sama. Dzięki naszej sztuczce da się ją obniżyć! Na następnej stronie przeczytasz jak dokładnie ją wykonać oraz jaki wpływ będzie miała na temperaturę w Twoim pokoju.

Potrzebujesz jedynie wentylatora i dwóch butelek zamrożonej wody. Sam wentylator też się nadaje, ale on niestety jedynie porusza gorącym powietrzem bez rzeczywistego obniżania temperatury. Dzięki naszej wskazówce jej obniżenie będzie możliwe!

Jak to zrobić:

  • Wypełnij dwie duże butelki wodą i zostaw je w zamrażarce do momentu aż woda w nich zamarznie
  • Postaw butelki na podłodze, na wcześniej rozłożonym ręczniku
  • Bezpośrednio za butelkami ustaw wentylator

W ten sposób wentylator będzie rozdmuchiwał zimne powietrze z butelek po całym mieszkaniu. W rezultacie temperatura naprawdę się obniża. Dziś wieczorem od razu to wypróbuję!

Jeśli uznałeś wskazówkę za użyteczną, nie zapomnij podzielić się tym artykułem ze znajomymi!

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!