W czasie ślubu pojawia się w białej sukni była pana młodego. Klęczy i błaga go o powrót

Co może nie wypalić w czasie ślubu i wesela? Lista jest długa! Sukienka może się popruć, goście mogą nie dopisać, ktoś może zemdleć, orkiestra może przynudzać, a i są takie spotkania rodzinne, gdzie pojawiają się bijatyki. Ciężko nad tym wszystkim zapanować, ale najważniejsze jest to, aby para młoda wiedziała, że nie ma idealnych spotkań rodzinnych.

Czy tak samo myśleli ci młodzi? Ciężko stwierdzić, ale jedno jest pewne – wszyscy zapamiętają ich wesele na lata

Wszystko wyglądało idealnie. Para Młoda ślubowała sobie miłość, wpatrzeni w siebie wyznawali tak ważne dla wszystkich nowożeńców słowa, gdy w jednej chwili tuż obok nich pojawiła się kobieta w sukni ślubnej. Wszyscy byli w szoku.

Tą drugą panną młodą była dziewczyna, z którą kiedyś spotykał się pan młody. Nikt nawet nie podejrzewał, że ona pojawi się w czasie ceremonii

Dziewczyna zaczęła błagać byłego chłopaka o wybaczenie. Krzyczała, że to wszystko to była jej wina i ona bierze na siebie całą odpowiedzialność, ale niech on jej teraz wybaczy i niech spróbują jeszcze raz, a zamiast aktualnej żony, niech wybierze ją. Wszyscy byli w szoki! Panna Młoda nie kryła oburzenia i zniesmaczenia sytuacją, dlatego zdecydowała się opuścić miejsce ceremonii.

Nieoficjalnie mówi się, że to pan młody zerwał z byłą dziewczyną, ponieważ nie odpowiadało mu to, jaki ma charakter. Nie mógł znieść jej temperamentu i wybuchowego podejścia do życia – chyba wiemy o co mu chodziło ?

Jego była dziewczyna błagała go, aby wybaczył jej i dał jej kolejną szansę, podczas gdy mężczyzna trzymał rękę oszołomionej narzeczonej, próbując ją uspokoić

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!