Bawił się na placu zabaw, gdy zobaczył podejrzaną kobietę. Zaczęła do niego machać

Wiele osób uważa, że alkohol nie wpływa na ich zachowanie, a kiedy tylko trzeba, robią wszystko, aby nie dać po sobie poznać, że cokolwiek wypili. Mimo kilku głębszych twierdzą, że dalej są w stanie pracować, prowadzić samochód, sprostać domowym obowiązkom czy nawet zająć się dziećmi. Niestety, rzeczywistość w tym przypadku często bywa zupełnie inna.

Nagranie, które pokazuje całą prawdę

Fragile Childhood to organizacja, która działa w imieniu dzieci alkoholików. Chcąc pokazać, jak widziany jest świat oczami maluchów pijanych rodziców, przygotowała bardzo przejmujący, a zarazem wstrząsający film. Nagranie, które ma charakter metaforyczny, ma na celu uzmysłowić, jak bardzo cierpią niektóre dzieci tylko dlatego, że ich rodzice pozwalają sobie wypić. Niestety często nie są oni świadomi, jak bardzo wrażliwe jest na to ich potomstwo. Nie są, bo nikt o tym nie mówi, a już na pewno nie dzieci, które są w tym wszystkim najbardziej pokrzywdzone.

Youtube

Nie narażajmy naszych dzieci na takie przeżycia

Na nagraniu zobaczymy śmierć, człowieka bez twarzy, zombie, a nawet rozkładającego się trupa. Są to sceny, których z pewnością nie chciałoby zobaczyć żadne dziecko. Tak samo jest w przypadku pijanych rodziców. Nie bez powodu mówi się, że dzieci posiadają zdolność do „przyjmowania emocji” mamy i taty. Niestety tych negatywnych również.

Poniższe nagranie powinien zobaczyć każdy rodzic, bez wyjątku. Nawet ten, który po butelkę sięga naprawdę rzadko, albo i wcale. Niech to wideo będzie przestrogą dla nas wszystkich. W końcu chodzi o dobro dzieci.

Źródło: youtube.com, mamadu.pl | Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!