91-latek oddaje pusty pojemnik na nasienie. Lekarz wpada w zakłopotanie gdy pacjent to tłumaczy

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wiek starczy nie służy naszemu zdrowiu. Pojawiają się różnego rodzaju bóle, gorzej znosimy chorobę, a każde złamanie czy nawet najmniejsze uszkodzenie goi się znacznie wolniej. Nikt jednak nie powiedział, że starość automatycznie odbiera nam radość z życia. Wszystko zależy od nastawienia i od tego, jak podchodzimy do siebie i otaczającego nas świata. Ta historia jest najlepszym dowodem na to, że poczucie humoru może dopisywać osobom w każdym wieku!

Badanie

91-letni mężczyzna został poproszony przez swojego lekarza o przeprowadzenie badania nasienia. Dał więc mu pojemniczek, w którym miał przynieść spermę.

Następnego dnia starszy mężczyzna wrócił do gabinetu i podał lekarzowi pojemnik, który sam wręczył mu dzień wcześniej. Naczynie było jednak puste i zupełnie czyste.

thelaughbible.net

Co się stało? – zapytał lekarz

Odpowiedź 91-latka była dla doktora jednoznaczna:

No cóż doktorze, to było tak… Najpierw próbowałem prawą ręką, ale nic. Potem spróbowałem lewą ręką, ale efekt był taki sam. Potem poprosiłem o pomoc moją żonę. Próbowała prawą ręką, potem lewą i dalej nic. Próbowała ustami, pomagała sobie zębami i wciąż nic. Zadzwoniliśmy nawet do sąsiadki, która tez próbowała – najpierw obiema rękoma, potem pod pachą, a nawet próbowała pomóc sobie kolanami, jednak bez skutku

Zszokowany lekarz nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

Przepraszam? Prosił pan o pomoc swoją sąsiadkę?!

thelaughbible.net

Zdziwiony, starszy mężczyzna odparł z uśmiechem na twarzy.

Tak, ponieważ nikt z nas nie mógł otworzyć tego cholernego pojemnika.

Źródło: en.thelaughbible.net | Fotografie: en.thelaughbible.net

Tekst pochodzi z: popularne.net

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!