8-miesięczny synek miał ataki histerii. Mama zamontowała ukrytą kamerę, aby sprawdzić nianię

Czytając te wszystkie historie, dotyczące opiekunek, można naprawdę obawiać się zatrudnienia kogokolwiek. Jednak trzeba mówić o nich głośno. Rodzice muszą przecież wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby uchronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwem i krzywdą.

Elena Lewendewa to mama 8-miesięcznego chłopca. Ma 26-lat i wraz z całą rodziną mieszka w Nieftiejugansku w Rosji. Jakiś czas temu bardzo zaniepokoiło ją zachowanie synka. Chłopiec miał nagłe i coraz częstsze ataki histerii. Postanowiła więc, że zamontuje w domu ukryte kamery.

To, co zarejestrowały urządzenia, dosłownie nią wstrząsnęło…

Okazało się, że niania, którą zatrudniła dwa tygodnie wcześniej do pomocy przy synku, znęca się nad chłopczykiem. 31-latnia Anastazja Zeljabowa miała troszczyć się o maluszka i dbać o jego bezpieczeństwo, a tym czasem sama stanowiła dla niego zagrożenie. Na nagraniu, pochodzącym z 14 grudnia, widać, jak kobieta bije chłopczyka po twarzy, ściska ją tak, aby nie mógł oddychać, a także szarpie nim i rzuca.

Elena zaraz po obejrzeniu filmu, udała się na policję. Zeljabową aresztowano i oskarżono o znęcanie się nad dzieckiem. Kobiecie grozi 10 lat więzienia.

Tekst pochodzi z: popularne.net

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!