5-dniowa dieta polecana przez kardiologów – dzięki niej schudniesz nawet 4 kg

Wiele chorób wynika z nadwagi. Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne dla naszego organizmu jest zdrowe odżywianie. Skutkiem złego prowadzenia się, mogą być między innymi cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, bezdech senny, czy nawet nowotwory.

Jaki jest sposób aby uniknąć tego typu sytuacji? Oczywiście zdrowy styl życia.

Jajka organiczne czy owoce, to świetne produkty przeznaczone właśnie tego celu! Poniżej znajdziesz to, na co czekasz najbardziej – pięciodniowa dieta, która wiele zmieni w Twoim życiu, a w szczególności zdrowie oraz samopoczucie. W dodatku pierwsze efekty redukcji na wadze, przy dodatkowym, choćby minimalnym codziennym ruchu, dostrzeżesz już niedługo po jej zastosowaniu!

Dieta w ogóle nie jest skomplikowana, a jej regularne stosowanie, zapewni Ci multum plusów i odmieni Twoje funkcjonowanie, zwiększając tym samym pewność siebie. Słowo „choroba”, nie będzie już tak groźne jak dotychczas.

Śniadanie w ogóle się nie zmienia i każdego dnia wygląda tak samo, co dodatkowo ułatwia prawidłowe prowadzenie się podczas jej zastosowania.

Składa się ono z owoców, odrzucamy jedynie winogrona oraz banany. Czarne porzeczki i jagody to dodatkowe atrybuty tego śniadania. Dostarczają one bowiem organizmowi wymaganych antyoksydantów. Tak więc wystarczy dosłownie kawałek swojego ulubionego owocu oraz dodatkowa garść czarnych porzeczek bądź jagód.

Pozostałe posiłki prezentują się następująco:

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!