2-latka położyła się na ziemi i nie chciała się ruszyć. Tata znalazł na nią sposób

Dzieci bywają różne – wie to każdy rodzic. Jedne potrafią być grzeczne, drugie uwielbiają rozrabiać. Jednak, jak każdy, dzieci również mają prawo mieć gorszy dzień. Tak też było w przypadku pewnego mężczyzny z Kanady i jego 2-letniej córeczki Juliette. Powrót z przedszkola był dla dziewczynki okropnie trudny, przez co zachowywała się dość marudnie. Jej tata miał na to jednak sposób. Sprawdźcie jaki!

Klip przedstawiający sposób ojca na marudzące dziecko bardzo szybko stał się hitem Internetu. Filmik zyskał tyle samo zwolenników, co przeciwników. Rozgorzała dyskusja na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności.

Pełne opanowanie

Na filmie widzimy ubrane w zimową kurtkę dziecko, które leży na ziemi na podjeździe garażu. Z samochodu wyszedł jej tata, który krzątał się jeszcze przy pojeździe wyciągając z niego najpotrzebniejsze rzeczy. Gdy mężczyzna zabrał reklamówkę z zakupami, spokojnie zamknął drzwi i podszedł do swojego dziecka. Ojciec ze spokojem na twarzy i z pełnym opanowaniem nie wdał się w dyskusję z córką. Wiedział, że mała ma zły dzień i nie jest w humorze. Nie poprosił jej by wstała, właściwie to nic nie mówił. Mężczyzna wziął dziecko za kurtkę, uniósł delikatnie do góry i niczym torbę zaniósł szybkim krokiem do domu. Dziewczynka zwisała głową do dołu, jednak nie wyglądała na przerażoną.

Mała spryciula

Okazało się, że filmik w sieci zamieściła mama dziewczynki. Kobieta zaznacza, że 2-latka często się tak zachowuje, w ten sposób sobie z nich żartuje. Są przyzwyczajeni do jej sztuczek.

Wideo zostało nakręcone z okna naszego wspólnego domu. Mój chłopak, a ojciec rezolutnej Juliette, która w październiku skończyła 2 lata, wracał z pracy. Po drodze odebrał małą z przedszkola. Nasze dziecko to mała dziewczynka, która uwielbia się śmiać i robić inne dziwne głupstwa. Jeszcze bardziej zabawne jest to, że Juliette waży prawie 37 funtów (ok. 17 kg), ale mimo to, jej kurtka nie pękła, kiedy jej tata ją podniósł. Mała często robi nam takie rzeczy i właśnie za to ją kochamy – czytamy wiadomość od mamy Juliette w opisie wideo

Głosy sprzeciwu
Wideo szybko zyskało ogromną popularność. Ze względu na opanowanie ojca, wielu rodziców zaczęło go podziwiać. Inni z kolei zauważają, że to, co zrobił jest nieodpowiedzialne i po prostu głupie. Dziecku przecież mogło się coś stać! Co więcej, 2-latce przecież mogła odpiąć się kurtka, a wtedy uderzyłaby głową o beton. Dziewczynka mogła się także wyślizgnąć z rąk ojca. Niektóre mocniejsze komentarze idą o krok dalej, sugerując, że ojciec w ten sposób… znęca się nad dzieckiem.

A wy co sądzicie o zachowaniu mężczyzny? Myślicie, że dziecku faktycznie mogła stać się krzywda?

Źródło: youtube.com, papilot.pl | Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!