18-latka z miłej opiekunki zmieniła się w potwora. Molestowała 2- i 3-letnie maleństwa

CV Sophie Elms natychmiast zwracało uwagę wszystkich, którzy szukali opiekunek dla dzieci. 18-letnia dziewczyna brała udział w licznych kursach w tematyce opieki nad najmłodszymi, a w ramach szkoleń odbyła także staż w przedszkolu, który pozwolił jej nabyć niezbędnych umiejętności w praktyce. Jakby tego było mało, wszystko wskazywało na to, że jest sumienną i uczciwą nastolatką. Do dnia dzisiejszego można oglądać ją w mediach społecznościowych jako uśmiechniętą i szczęśliwą dziewczynę. Prawda na jej temat okazała się być jednak zdecydowanie bardziej burtalna…

Najmłodsza osoba, która została skazana za pedofilię w Wielkiej Brytanii

W końcu 18-letnia Sophie Elms spełniła swoje marzenie i została pracownicą żłobka w Swidon. Nikt jeszcze wtedy nie przypuszczał, że własnie zatrudniono najmłodszą osobą, która została skazana za pedofilię w Wielkiej Brytanii. Nastolatka miała wykorzystywać dwójkę dzieci – 2- i 3-letnie. Prawda wyszła na jaw, kiedy Sophie przesłała materiały, na których wykorzystuje dwie małe dziewczynki, jednemu z pedofilów. Ten podzielił się nimi z szerszą grupą odbiorców. Treści w konsekwencji trawiły również w ręce policji.

Dailymail

Dziewczyna przyznała się do szesnastu stawianych jej zarzutów w związku z wykorzystywaniem maleństw

Zaliczamy do nich m.in. dwa oskarżenia o napaść na tle seksualnym poprzez penetrację, dwa oskarżenia o napaść na tle seksualnym poprzez dotykanie, cztery oskarżenia o nieprzyzwoite obrazy, dwa zarzuty posiadania skrajnej pornografii i sześć zarzutów dotyczących rozpowszechniania nieprzyzwoitych treści. Zarzuty dotyczą okresu pomiędzy grudniem 2016 a marcem 2018. Warto zwrócić uwagę na to, że są to przestępstwa, które zwykle tyczą się mężczyzn, nie kobiet.

Oburzający materiał na komputerze nastolatki

Oprócz kilkunastu dowodów na dopuszczenie się pedofilii przez młodą dziewczynę, policjanci znaleźli także na komputerze Sophie materiał, na którym można zobaczyć człowieka współżyjącego ze zwierzęciem. To kolejny dowód na to, że światopogląd nastolatki znacznie odbiegał od tego, jak postrzegają rzeczywistość inne osoby.

Wiltshire Police

Wyrok dla dziewczyny

Śledczy nie mają najmniejszych wątpliwości co do tego, że fotografie i zebrane materiał miały charakter pedofilski. Kiedy sprawa wyszła na jaw, Sophie została tymczasowo aresztowana. Przez ten czas miała zakaz korzystania z mediów społecznościowych, które mogłyby zaszkodzić nie tylko zatrzymanej, ale także jej ofiarom. Dzisiaj Sophie jest już po rozprawie. Nastolatka została skazana na 7 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Niepokojące zachowanie córki

Rodzice jednej z pokrzywdzonych dziewczynek, która niedawno skończyła 3 latka, przyznali, że ich córeczka wciąż ma „nocne lęki” przed snem. Kopie, a kiedy ktoś się do niej zbliża, krzyczy, żeby z niej zejść. Jej bliscy wciąż nie mogą pogodzić się z tym, co ją spotkało.

Całkowicie zniszczyłeś nasze życie. Nie możemy zostać w Swindon ze strachu, że pewnego dnia wpadniemy na ciebie, dlatego doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie, jeśli się przeprowadzimy. Całe to przerażające wydarzenie dosłownie rozbiło naszą rodzinę, która wciąż nie może się pozbierać

Snapchat

Pedofilia z udziałem kobiet

Wydawać by się mogło, że temat pedofilii tyczy się głównie mężczyzn, którzy za swój cel obierają sobie osoby nieletnie. Historia Sophie Elms pokazuje, że niekoniecznie tak musi być, co sprawia, że rodzice coraz częściej boją się powierzać opiekę nad swoimi dziećmi właśnie opiekunkom. Statystyki w tym przypadku również mówią same za siebie – pedofilia z udziałem kobiet jest coraz bardziej powszechna…

W 2017 roku za przestępstwa na tle seksualnym z udziałem nieletnich zostało skazane 108 kobiet. To trzy razy więcej, niż miało to miejsce 10 lat wcześniej. Warto jednak zaznaczyć, że w tych statystykach uwzględniono także przypadki kobiet zaangażowanych w relacje seksualne z nastoletnimi uczniami. Nadużywanie dzieci w wieku przedszkolnym jest na szczęście zdecydowanie mniej powszechne.

SWNS

Podobny przypadek

Istnieją analogie między Sophie Elms i Vanessą George z Plymouth, która media przedstawiały jako najbardziej znanego, brytyjskiego, damskiego pedofila. George pielęgniarką i zamężną matką dwójki dzieci. Jej życie zmieniło się o 180 stopni kiedy zrobiła sobie zdjęcie podczas krzywdzenia jednego z dzieci, które było wtedy pod jej opieką. Sprawa wyszła na jaw poprzez poznanego w sieci mężczyznę, który bardzo szybko stał się jej kochankiem i swego rodzaju wspólnikiem. W ostateczności sąd skazał kobietę na więzienie.

Źródło: dailymail.co.uk, thesun.co.uk | Fotografie: Wiltshire Police

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!