10 damskich imion, które pociągają mężczyzn. Działają już na ich podświadomość

Wybór imienia dla swojego dziecka to dylemat, przed którym stoi każdy przyszły rodzic. Każdy z nich w końcu chce, aby było wyjątkowe i dobrze się kojarzyło. Jak to się ma do damskich imion? Okazuje się, że jest pewna lista propozycji, która najbardziej pociąga płeć przeciwną.

Najbardziej seksowne imiona zdaniem mężczyzn

Na jednym z internetowych forów internauci podali typy najbardziej seksownych, damskich imion. Na podstawie sporządzonych statystyk powstał ranking, który został przedstawiony w sieci. Przedstawiamy go poniżej…

#1 Izabela

Imię, które jest doceniane przez mężczyzn w pełnym brzmieniu. Kiedy mówimy Iza, podobno dla mężczyzn nie jest już tak seksowne

#2 Helena

Helena nie znalazła się na tej liście nie bez powodu. Mężczyźni walczyli o kobietę o tym imieniu już w starożytności. Wiele wskazuje na to, że nie inaczej jest teraz, bowiem wciąż podoba się płci przeciwnej.

#3 Oliwia

Imię Oliwia znalazło się na tej liście z powodu skojarzenia z egzotycznymi wakacjami.

#4 Aleksandra

Kobiety o tym imieniu wydają się być wyniosłe i niedostępne. Nie da się ukryć, że obie te cechy wyjątkowo pociągają mężczyzn.

#5 Maja

Maja brzmi bardzo kobieco i subtelnie. Nie ma się więc co dziwić, że tak bardzo podoba się płci przeciwnej.

#6 Julia

Imię Julia niemal natychmiast kojarzy się nam z ciepłem i miłością. Prawdopodobnie dzieje się tak za sprawą romantycznej powieści „Romeo i Julia”.

#7 Weronika

Eleganckie i wyniosłe imię, które kojarzy się mężczyznom z kobietą sukcesu, a to już samo w sobie jest pociągające.

#8 Róża

Jakby nie patrzeć Róża to jeden z najpiękniejszych kwiatów. Czy inaczej mogłoby być w przypadku dziewczyny o tak pięknym imieniu? Nie według panów.

#9 Zofia

Imię Zofia wielu mężczyznom kojarzy się z filmową postacią słodkiej, a zarazem poważnej Zosi z „Pana Tadeusza”.

#10 Anastazja

Anastazja to rzadko spotykane, a zarazem bardzo kobiece imię, które pociąga mężczyzn. Jest tak wyjątkowe, że wielu osobom kojarzy się z księżniczkami.

Comments

Loading...
error: Treść zabezpieczona !!