Policjant masturbował się na służbie. Transmitował to wszystko w sieci

Policjant z powiatu pruszkowskiego wyleci ze służby. Wyszło na jaw, że w trakcie służby „brał sprawy w swoje ręce”. Masturbacja na żywo w internecie nie ujdzie mu na sucho.

Policjant z Warszawy splamił mundur. Chociaż ma żonę i dziecko, a w policji służył lat 9 lat, to masturbował się na służbie. Co gorsza, chciał, by cały świat zobaczył go w akcji. Działając pod pseudonimem Police_Man udzielał się na portalu erotycznym i onanizował się podczas transmisji na żywo.

To nie koniec jego kłopotów. Jak podaje warszawska „Wyborcza”, funkcjonariusz robił sobie dobrze w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w Piastowie w jednostce podległej Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Sprawę nagłośnił popularny bloger tropiący patologie w policji, a zgłosiła ją jedna z policjantek.

Stanie przed sądem?

Teraz to jego przełożeni wzięli sprawy w swoje ręce. Policjant został zawieszony i zostało wszczęte przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne oraz „procedura administracyjna zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby”. Raczej się nie wywinie, w internecie zostały twarde dowody.

Comments

Loading...